1

Teema: Otto ja Suslik

Hei!
tere,olen siin foorumis uus 2he kassiomanik.Olen 13 aastane tüdruk kes armastab kasse väga  Endal on mul 2kassi ja mõlemad on isased,suurem on 8 aastane Suslik (kastreeritud) ja 2ne on Otto 4ja kuune big_smile midugi on mul ka 2 meirsiga ainult et see ei puutu sii foorumisse.Aga lühitutvustus siis minu kassi poistest

nimi:Suslik                                                                     
Vanus:8                                                                       

Iseloom:Isekas,proovin saada oma tahtmist                     
kogu aeg ja kui ei saa siis ma alles näitan  tongue .                   
Saadud:Onult                                                                 

Nimi:Otto
vanus:4 kuune
iseloom: Energiline,krutskeid täis,nunnukas.
saadud:Kodutult kiisu mammalt ära võetud kuna ta oli vigastatud ja ainuke kes ome õega (6st ellu jäid)
peale mõrvar kassi  tapmisi sad Seee juhtus siis kui nad olid 2he kuused  1suur valge kass tappis ära 1hel rebis lausa pea ja jäsemed otsast aga jah ma ei soovi sellest rääkida.Nimelt haavatud all mõtlen ma seda et ta oli nappilt pääsenud tänu oma emale selle kassi käes nimelt jõudis see kass tal parema jala närvi puruks hammustada ja tal tekkis suur mädapaise õlale läksime arstile arst küll soovitas eutanaasia teha kuna ta ütles et ravi läheb kulukaks ja et närvi vms pole võimalik enam parandada ja võibolla peaks käppa amputeerima aga kus sa näed  ta sai ravimeid 2 nädalat nüüdseks on möödas juba pea 2 kuud ja kass käis isegi reisil kaasa kuna tal oli ravikuur peal ja keegi ei tahtnud teda hoida sellel ajal,ja nüüdsekssee käpake tal isegi liigub imeläbi ja ta jookseb ja müttab ringi nagu varem ma ei tea aga see on  tõepoolest ime kuna arstid ei andnud isegi lootust et see käpp ei hakka kunagi liikuma aga kus sa näed imesi juhtub  big_smile

Igatahes selline on minu lugu

Thumbs up Thumbs down