1 Viimati muutis gerdaf (16.08.2016 02:09:24)

Teema: 13a vana kass + 6 kuune kiisu

Mure on selline,et kaks kuud tagasi oli minu süda liiga härdas, et jätta tänaval nutvat kassi üksi endaga hakkama saama ja võtsin ta endale vanale kassile seltsiks. Vana kass on juba 13 aastane Vene sinine, uus on veel pisu, eeldatavasti tõugu tal pole.
Kartsin küll, et nad omavahel läbi ei saa, aga tundub, et ei ole hullu midagi. Alguses ikka susisesid ja kartsid, aga nüüd on üksteisega leppinud. Üldiselt nad omavahel tunduvad lihtsalt mängulised olevat. Jooksevad ringi ja ajavad üksteist taga. Seda siis juhul kui väike mängu alustab.
See jääb vist kättesaamatuks unistuseks, et nad ükspäev koos magavad või üksteist lakuvad (saan aru, et see pidi kaslastel omavahel suur helluse märk olema).

Minu mure seisneb aga vaeses vanas kassis, kes oli harjunud kõik oma 13 aastat ainus kass olema ja ta oli suur kaisuloom. Ronis koguaeg mulle sülle ja nurus pai, aga see kõik on läinud. Nii kui ma üritan vanema kassiga tegeleda, et ta end kõrvalejäetuna ei tunneks, nii on väike kohal ja kargab suurele kaela (haiget ei tee küll, lihtsalt nokib) ja suur paneb ajama. Alguse poole ta veel süles natuke lasi end hoida, aga nüüd ei lase üldse. Ma üritan talle ka tähelepanu pöörata ja hellust välja näidata, aga ta ei tundu tahtvat seda enam. Ta istub üksinda nurgas ja üldse pai ei taha. Kohe läheb minema kui üritada. Minu kaisuloomast on saanud väga eemalhoidev kass.

Mul on suurest kassist meeletult kahju, et ta nüüd nii üksikuks on tõmbunud ja loodan, et äkki keegi siit foorumist oskab anda nõu, mida siinkohal teha ja kas on üldse midagi teha.
Ma pean tunnistama, et loobuda ei suuda ma kummastki.

Thumbs up Thumbs down