Teema: Kass pissib isegi peale opi!!

Tere
Kuna mees andis valida, kas varjupaik või magama paneks, siis otsin hädasti abi!!

Mul 7kuune emane kass käis kuu aega tagasi steriliseerimisel ja endiselt ta käib igal pool pissil. Mitte ei sirtsuta vaid no ikks mõnuga põis tühjaks. Ja just õue lõhnaga asjadele: sall, jope, koolikott..aga ka
vanadesse kohtadesse kuhu varem lasknud: diivan, mehe arvutilaua alla, eriline lemmik vanni alla.

Olen pestnud erinevate vahenditega ja kasutand kassispreisid mis peaks teda hoidma nendest eemale..neutralisrerijad jne..aga laseb ikka edasi!! Kassipanni kasutab ikka! Liiva hoian puhtana ja olen vahetand sorte, et sobivat leida!
Ma ei tea mida teha???!! Kas tal see stressist?liikuda ta saab palju kuigi korterikass..ruumi on.

Varjupaigast ei ta kauugemale ei jõua..ta on ülienergiline ja ei taha hellust..ei meeldi kaisus olla, magab omaette, hammustab kui koguaeg mängib-ja ikka kõvasti. Pole eriline perekass..aga ta on minu lapsukene ikka..on selline nagu me ta saime..väike tiiger. Veidi teistsugune.

Kas peaks kassi rahusteid proovima? Ma ei ole nõus magama panema!!

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Kass pissib isegi peale opi!!

Keeruline lugu...

Olete ikka karistanud, kui kassi teolt tabanud olete? Kasvõi veepritsiga?
Antud kass võib olla oma territooriumi suhtes ekstra kaitsev, selliseid emaseid on vähe aga neid on.
Praegu ei oska muud soovitada, kui kassidele mõeldud spets feromoone, mis kinnitatakse pistikusse ning hakkavad toimima kohe. Kasutan seda oma kastreerimata kõutsi puhul, kes hakkab eriti hullult märgistama kui näiteks trepikoja uks on lahti ning inimsed-loomad priilt liiguvad. Ta elab küll korteris kinni aga hirmu tunneb ikka, sest kardab, et ükshetk hakkavad võõrad koridorist äkki tema koduuksest sisse tungima. Feromoon on ta siiani alati maha rahustanud aga tema iseloomu mitte muutnud. Feromooni ei pea koguaeg kasutama, vahepeal võib pistikust ära võtta ning katsetada, kas kass jätkab samas vaimus edasi. Kui see ka ei aita, soovitan pöörduda juba loomaarsti poole, kes teeb analüüsidega kindlaks, ega loomal hoopis mingit põiega seonduvat terviseprobleemi pole.

Thumbs up Thumbs down