1

Teema: Aastane kassipoiss kräunub

Kass on mu peres juba üle aasta, augustist 2014 alates, kuni selle aasta augustini oli tema poolt kõik okei, aga järsku hakkas pihta öine kräunumine. No mitte ei saa aru, milles ta probleem on. Aasta aega magasime öösel kõik rahulikult, kass magamistoas öösiti ei käinud, st uks oli vahelt kinni, kuid nüüd hakkab ta öösiti kl 1 või kl 4-5-6 ajal kräunuma, kräunub ja kraabib seni, kuni ukse lahti teen. Olen jätnud ka kassi jaoks ukse lahti, mulle isegi vahel et meeldiks, kui kiisu kaissu poeks, aga ei, kräunuma hakkab ikka ja enne järgi ei jäta, kui voodist välja ronin ja temaga tema kausini lähen. Tegelikult on olukord väljunud kontrolli alt, pole juba ligi 2 kuud saanud mitte ühelgi ööl magada, ilma, et kass oleks üles ajanud. Olen pannud ta krõbina ja vee kausi vannituppa ja ukse vahelt kinni, seal on tal ka oma pesa (mida ta vist tegelikult üldse ei kasuta), aga öösel kui vanem poeg pissil käib, laseb ta ikka kassi välja ja see tähendab minu jaoks järjekordset magamata ööd.
Olgu ka mainitud, et kass sööb väga nigelalt (seni ostetud konservidest ei kõlba ükski, kodutoitu, st seda, mis pere sööb, pole kunagi suu sisse võtnud, erinevaid krõbinaid olen proovinud, aga ikka kõike ainult hambaotsaga puutub), aga muidu on väga aktiivne, ei ole kuidagi peenike ega silmnähtavalt vaevas.

Palun abi! smile

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Aastane kassipoiss kräunub

Kas kass on kastreeritud?

Thumbs up Thumbs down