1 Viimati muutis vahvpeek (13.10.2015 11:32:11)

Teema: Aasta ja neljakuused Vahvel ja Peekon unistavad uuest kodust

Kaks vahvat pehmet musta-valgekirjut kiisu-noormeest unistavad üüratust tähelepanust ja laiematest mängumaadest!!!!!

Kaks aasta ja neljakuust kassi-venda otsivad suuremat kodu ja uusi omanikke, kes neile piisavalt tähelepanu pööraks.

Aasta tagasi sai elukaaslasega suurde rõduga korterisse võetud varjupaigast kaks kassi, kuid tänaseks oleme elukaaslasega lahus ning elan kahe kassiga väikses ühetoalises korteris. Ruumi on kassidele vähe ning lisaks olen palju tööl, mistõttu ei saa nad piisavalt tähelepanu. Kassid on isased ja üks vendadest domineerivam ning tihtilugu on teine kass solvunud ja seetõttu ka perenaise suhtes kiuslik.

Otsin oma kassidele uut armastavat perekonda või peremeest/perenaist, kellel oleks aega nendega tegeleda. Hea oleks, kui neid võetakse koos, sest vennaliku kaklemise kõrval on nende vahel kassilik hoolitsus ja venna-armastus, kui mõlemat ei taheta koos, siis kasvõi erikodudesse, aga kuhugi, kus neid soojalt vastu võetakse. Me kõik kolm oleme stressis, kassidel ei ole piisavalt tähelepanu ja hoolitsust nagu nad vääriksid ja perenaisena püüan, nii kuis jaksan, kuid kaks kassi käib üle jõu ja mu süda lõhkeb, sest ei suuda kassidele pakkuda piisavalt seda, mida nad vajavad.
Kui kellelgi on soovi või teab keda, kes pakuks Vahvlile ja Peekonile kodu, siis palun teada anda.

Kassid on kiibistatud/vaktsineeritud, puhtad noorhärrad, kasutavad kraapimispuud. Ühele neist meeldib kaisutada ja süles olla ning reageerib alati nimele. Teine on tõeline kasslane - reageerib ja tuleb, siis kui ise tahab.Kaisus meldib ka olla, kui hellusehoog peale tuleb.

Vajadusel ostan uude koju liivakasti, sööginõud, mänguasjad ja söögi.

Thumbs up Thumbs down