1

Teema: Tartu kass

Tervist!

Pöördun säärase murega, et nimelt on korterikaaslasel allergia kassikarvade vastu. Samas on kass endale olnud mitu aastat pereliikme eest ning kunagi sai ta hoiukodust võetud ja võõraste suhtes on olnud esialgu pisut arglik. Seega hetkel pole kahjuks võimalik teda endale hoida, ent samas kassist loobuda ka ei sooviks ja seega on plaan sügisel-talvel mujale elukoht muretseda. Sellega seoses säärane omapärane küsimus, et ehk on kellelgi võimalik võtta kassikene enda hoole alla mõneks kuuks, eriti kui ma ise toetaksin finantsiliselt tema ülalpidamist?
Kass(emane) ise on nüüdseks 5 aastat vana ja asukoht on Tartus(muidugi kui on huvi mujalt, siis võin ta ka sinna toimetada). Ta on olnud toakass ja nagu mainitud, siis võõraid võib peljata esialgu, ent üldiselt väga rahulik kass. Kui kellelgi on võimalik abistada või mõningaid muid soovitusi, siis Kontakt: uett.timo@gmail.com

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Tartu kass

Üks pilt ka kassist, kirjut värvi loomakene:
https://www.dropbox.com/s/do0jasunscs9y … %20098.jpg

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Tartu kass

Väga meeldiv on näha, et loomast nõnda hoolite ja olete välja mõelnud sellise lahenduse. Respect!
Enda juurde ei saa paraku võtta, sest niigi on mul neid väikese korteri peale juba kolm, kuid ma hoian sulle kõvasti pöialt, et sa leiaks hoidja. Jaga kindlasti facebookis ka seda kuulutust, vb veel üles panna see koertekoda.ee kasside rubriiki, sest ka koerainimeste seas leidub helde südamega kassiarmastajaid.

Thumbs up Thumbs down