1

Teema: briti lühikarvaline chinchilla

Ostsime ilma paberiteta briti kassi ,sooviks teada mida nad süüa tohivad ja ei tohi,kuna sai ostetud vene inimese käest siis eriti ta midagi ei öelnud peale piima joomsie kohta.olen kuulnud et britikad peavad sööma kalleid toite? Meie kiisu tahaks aga absoluutselt kõike suhu pista pasteeti keefiri hapukoort jne isegi suppi aga nagu kuulnud sisi vist ei tohi seedimise pärast anda? palun abi mida britikad võivadja ei või.tänud ette:)

Thumbs up Thumbs down

Vasta: briti lühikarvaline chinchilla

Kuna Teie kass on nagunii ilma paberiteta siis on ta tegelikult täiesti tavaline kodukass ja võiks süüa kõike, mida tavaline kodukassgi. Aga nagu reegel ikka, mida kallim on toit, seda kvaliteetsem see on (st su kassi elu ja tervis sõltub väga palju sellest, kui kõrge kvaliteediga toitu sa talle osta raatsid).

Kui soovid oma kassi siiski tõukassi kombel kohelda, siis mis saab sellest su kassi tervisele halba olla, kuna nt Royal Caninil on spets Briti lühikarvalise kassi krõbinad, mida saab osta phm igast loomapoest. Vb on paki kujundus vahepeal muutnud aga umbes selline peaks see välja nägema http://kass24.ee/royal-canin-british-sh … sile-10-kg

Thumbs up Thumbs down