1

Teema: Võtan kassipoja

Soovin endale võtta armsa kassipoja, soovitavalt emase ja võimalikult väikse (noore). Ei pea olema tõukass. Tasu vajadusel sümboolne (sõltuvalt, kas on tehtud vaktsiinid, ussi- ja parasiiditõrjed jms). Asun Tallinnas. Ootan pakkumisi selle kirja alla.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Võtan kassipoja

Tere. Mul on 6 nädalased kassipojad- söövad,joovad ja käivad iseseisvalt potil.Väga inimsõbralikud ja vahvad kiisud on.Kirjud kiisud on kõik emased,must on isane.
kui teil on soovi,võite helistada:5089971, või kirjutada triin.valdmaa@mail.ee

Thumbs up Thumbs down

maarjaoj kirjutas:

Soovin endale võtta armsa kassipoja, soovitavalt emase ja võimalikult väikse (noore). Ei pea olema tõukass. Tasu vajadusel sümboolne (sõltuvalt, kas on tehtud vaktsiinid, ussi- ja parasiiditõrjed jms). Asun Tallinnas. Ootan pakkumisi selle kirja alla.

Tere. Mul on 6 nädalased kassipojad- söövad,joovad ja käivad iseseisvalt potil.Väga inimsõbralikud ja vahvad kiisud on.Kirjud kiisud on kõik emased,must on isane.
kui teil on soovi,võite helistada:5089971, või kirjutada triin.valdmaa@mail.ee

Thumbs up Thumbs down

2 pisikest hästi armsat kolmvärvilist emast kiisukest otsivad endale uut ja ermastavat kodu. 1 on 3 kuune, 2 1 kuune. Söövad, kasutavad liivakasti tublisti.

Helista 56493390 või krijuta kristel.viire@mail.ee

Thumbs up Thumbs down

2 pisikest hästi armsat kolmvärvilist emast kiisukest otsivad endale uut ja ermastavat kodu. 1 on 3 kuune, 2 1 kuune. Söövad, kasutavad liivakasti tublisti.

Thumbs up Thumbs down

Tere. noorema kiisutüdruku pilte saab näha siit. (kõige ülemine album). Kodu otsib praegu kindlasti see valge-punase-tumehallikirju. Võibolla lähitulevikus ka see valge siiamisarnane tirts.

http://album.ee/user/372890

Kristel 56493390

Thumbs up Thumbs down

Tere! Minul pakkuda emane kiisupoeg, kes sündis 06.05, kiisu tuleb arvatavasti väikene - vanemad väiksed kassid. Nõuab palju hellust ja on väga viisakas.
Kirjutage mulle, saadan Teile rohkelt pilte ja informatsiooni. email: jessikaroger9@gmail.com

Thumbs up Thumbs down