1

Teema: Kassipoeg voodisse kusele

Tere, mul on probleem umbes 10-nädalase emase kassipojaga, kes tuli mulle koju ~10 päeva tagasi.
Vanast kodust öeldi, et ta on liivakastitreenimata, ma ei teagi kuhu ta neil käis, aga kui ma ta koju tõin, polnud veel liivakasti sisse seatud, vaid üks plastmassist alus wc-paberiga. Sellel õhtul lasi kass mulle hoopis voodisse. Hommikul tõin siis liivakasti ja liiva ära, kuna tean, et sinna käivad kassid ikkagi väga hea meelega. Voodiriideid natuke puhastasin, aga mitte väga põhjalikult, kuna see ei haisenud väga hullusti. Igatahes kass hakkas kohe liivakasti kasutama, nagu arvata oligi. Aga siis mingi hetk (paar päeva hiljem) tegi jälle voodisse. Süüdistasin neid vanu lõhnu ja vahetasin kõik välja, mis kannatada sai, enam ei tohiks lõhnu olla. Ise veel rahul, et nüüd ei tohiks enam midagi juhtuda. Ega ei olegi juhtunud, kuna ma valvan teda pidevalt, aga juba kaks korda on ta proovinud. Olen netist uurinud, öeldakse asju nagu "äkki lihtsalt põis ei pea", aga mida arvata, kui ta võtab selle teatud poosi sisse ja kui ma "kšš" karjun ja ta voodist maha lükkan, teeb vehkat, aga mitte oma liivakasti, vaid passib mõned sekundid maas, hüppab voodile, proovib jälle, vähemalt kolm korda pean talle "kšš" tegema, enne kui ta annab alla ja läheb liivakasti. Nagu kiusu pärast lihtsalt... Liivakast on tal kena suur ja avar, asub lähedal ja mugavas kohas, liiv on puhas ja enamasti ta ikkagi kasutab seda hea meelega... Tõesti oma mõtted otsas, kui mitte arvestada seda pidevat "ehk peaks ta ära andma" mõtet. sad

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Kassipoeg voodisse kusele

Pritsige voodile piparmündi või sidruni lõhna, need on kassidele äärmiselt ebameeldivad.

Thumbs up Thumbs down