1

Teema: 2 emast kiisut tülis pärast pikka sõprust

Tere,

Ehk oskab keegi head nõu anda. Kodus pesitsevad kaks süsimusta kiisut Naomi ja Mia. Naomi on majapidamises olnud juba head 5 aastat ja Mia 3 ning kahe aasta vältel on nad olnud head sõbrannad. Mänginud, söönud, maganud ja kasvanud kõrvuti ilma kisklemata.

Juhtus nii, et Naomi pääses akna kaudu õue luusima ( mõlemad on toakassid eluaeg olnud ). Sain koheselt jaole ja maksimaalselt 10 min sai ta õues ilma avastada enne kui ma ta süles tagasi tassisin aga situatsioon kasside suhetes oli võitnud momentaalselt kannapöörde.

Mia uriseb väljas uitamas käinud Naomi peale nagu oleks tegemist kontvõõra kiisuga ja ründab teda igal võimalusel. Alguses arvasin, et ehk sai Naomi võõrad lõhnad külge ja Mia tõesti tunnetab uusi lõhnu mida ära ei tunne. Kuid sellest intsidendist on juba tükk aega möödas ja suhted ei parane. Naomi suhtes on see väga ebaaus ja kindlasti stressirohke, et peab pidevalt peitma end Mia eest.

Ma tõesti ei tahaks kumbagist loobuda aga nii edasi elada ei ole ka võimalik. Kas keegi ehk teab mida võiks ette võtta kasside lepitamiseks?

Ette tänades,
Ergo

Thumbs up Thumbs down