1

Teema: Kas peaks arstile minema ?

Tere!
Selline jutt siis, et kass (emane, lõikamatta) oli ööläbi väljas(varemgi õues olnud). Ja sai vihma kaela endale, kuna hüüdmise peale tuppa ta ei tulnud. Teadagi, terve öö sadas nii mis kole ja müristas ka. Naabrinaine ütles, et kui ta hommikul tööle läks siis oli meie preili kuuriuksepeal ringutanud ja vihma vaadanud. Magas vist kuuris siis.
Igatahes, tuli ta siis eile õhtul koju. Läks kohe krõbinaid sööma. Ja kui meie juurde tuli siis oli 3 laug peaaegu poole silma peal. Ehmatasin kohe ära, sest ei teadnud mis või miks see seal on. Väliselt ei olnud nagu midagi viga, peale selle, et esikäppade taga karva sees olid pusad ja tundus nagu oleks lakutud sealt, selline imelik karv... Jätsin ta siis rahule ja hakkasin uurima mis see on ja mis see tähendab. Sain aru, et see viitab sellele, et kassil on midagi tervisega viga ja sageli viitab sellele ka, et oleks aeg ussirohu kuur teha. Viimati sai ussirohtu umbes 2 kuud tagasi ja ühe kuuri. Aga koera pealt oli näha, et oleks vist pidanud tegema kordus kuuri. Aga kuna kassil ei olnud midagi viga siis talle nagu ei andnud...
Ja täna hommikul siis kuulan, et kass hingab kohinaga (nagu siis kui inimesedki haiged on ja kopsudes see kragin on.) mitte küll väga kõvasti aga märgatavalt. Ja eile aevastas ka kui sõi, see oli juba enne kui silma nägin. Lasen nüüd mehel ussirohtu tuua ja annan 2 kuuri mõlemale, igaksjuhuks.
Aga mis ma tegema peaksin nüüd ? Kas see külmetus tal võib ise ka üle minna ja ei peakski hakkama teda arstile vedama või peaks ikka minema ? Muidu ta nagu loid ei ole ja sööb ning käitub nagu ikka. Nurrub ja nühib sulle end ka. Aga ühel silmal on 3 laug pooleldi peal ja hingates kahiseb. Mis teha ?

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Kas peaks arstile minema ?

Vaatasin praegu valguse käes seda karvapusade asja. Polegi pusad, kärnad on. Nagu oleks pureda saanud või kakelnud kuskil!
Helistasin kohe arstile ka aga nv on kõik juba kinni... Arst ütles, et see, et ta liigub, sööb ja joob on väga hea, et järelikult pole paanikaks põhjust veel (ptui-ptui-ptui, üle õla).
Et kui paremaks ei lähe siis esmaspäeva hommikul saan kohe arstile.

Thumbs up Thumbs down