Teema: Muretsen kassi pärast väga

Tere!

Käisime täna kassi steriliseerimas ja ma olen terve päeva täielik närvipundar olnud. Kui ta alguses tuppa kõndima tuli oma kandekotist, siis ta hakkas kohe kõhtu lakkuma. Otseselt mitte haava pärast, vaid nende mustaks saanud karvade pärast seal ümbruses, aga ma olen nii nõrga närviga selle koha pealt, et kui kassi pea väiksematki näkitsemisliigutust tegi, tahtsin ma ära minestada.

Panin talle siis vesti selga ja see õnneks rahustas ta maha, magas tükk aega. Ka mina olin sel ajal rahulik, aga ikka katsusin ta kõrvu temperatuuri pärast ja vaatasin, kas hingab. Nüüd aga läks tal uni ära ja tahtis jälle süüa ja isegi mängida, ja kõige jubedam on, et ta keerutab selle vesti pärast. Aga ma ei suuda seda ära võtta, kuna olen eelnevalt nii palju õuduslugusid lugenud, kuidas kass oma haava nii lahti tirib, et sooled väljas.

Ma kardan, et ma ei saa täna silmatäitki magada ja ma olen närvivapustust saamas, tahaks ära joosta lihtsalt, et need 10 esimest päeva mööduks nii, et ma seda nägema ei pea. Elukaaslase olen ka juba nii ära tüüdanud, aga ma ei saa midagi parata sinna, lihtsalt nutma ajab see hirm, et ikkagi värske haav ju kiisul. Muidu ta oksendanud pole ja suur-suur söögiisu on, aga anname siiski väikeseid portse paari tunni tagant. Häält pole ka teinud, ainult natukene deliiriumis või mitte päris tema ise tundub olevat.  tongue

Aga üks asi on küll, ta väriseb kergelt ja kuna kõrvad olid väga külmad, panin talle kampsuni peale. Kõrvad läksid soojemaks ja värinat polnud, aga nüüd kui ärkvel, siis jälle väriseb  hästi hästi väheke. Kardan, et äkki tal on valud või midagi? Öeldi küll, et pikaajaline valuvaigisti on.

Tegime muidu Felivetis seda, kirjas on, et kolmekihiline õmblus on ja kõige peal on mingi kiht liimi. See natukene nagu lohutab, aga ma ikka ei tea, kui kergesti asjad halvaks võivad minna. See iga sekundiline kassi pärast paanitsemine ajab mu hulluks.  sad

Kas keegi suudab mulle selgeks teha, et kassid on visad ja see haava lahti tirimine pole midagi nii lihtne. Ma ei julge isegi proovida seda vestita olemist, kuna kardan, et vaatan üheks minutiks mujale ja tagajärjeks on midagi õudusfilmi laadset.  sad

Thumbs up Thumbs down