1 Viimati muutis Sinikristi (12.04.2013 13:46:15)

Teema: Tervitused

Tere,

Olen 25. aastane Saaremaa tüdruk, kes nüüd mitmed aastad juba on resideerinud pealinnas.
Paar kuud tagasi võtsin endale Kasside Turvakodust väikse 3-4 kuuse punase kassipoja Siimu alias Tuustik.
Nüüdseks on ta minu juures juba olnud alates 15.veebruarist mõned kuud. Kasvanud on ta jõudsalt ja tegu on väga aktiivse noore kassiga nagu nad kõik vist:)
Varasemalt mul isiklikult kassi pole olnud, küll aga lapsepõlevkodus oli meil koguaeg kass majapidamises..need aeg-ajalt vahetusid, kuid siiamaani on ikka üks nurrumootor pidevalt olemas olnud.
Üleüldse olen väga suur loomasõber ja loomadega seotud teemad lähevad väga hinge. Seetõttu oli ka pikaajaline soov aidata mõnda hädas olijat looma. Kass tundus kõike mõistlikum variant hetkel, kuigi olen ka suur koersõber. Selle vast võtan tulevikus hiljem, kui eluruumi rohkem. Hetkel elame Siimuga minu 1-taolises korteris ja kuskil 2 korda kuus nv sõidame temaga Saaremaal nädalavahetust veetma, kus ta teisi kassiga on juba sõprust loonud ja saab ka õues ringi kapata.
Autosõitu talub väga kenasti ja üldse on ta vahva reisisell.

Thumbs up Thumbs down