Vasta: Mis teie kassidega on naljakat juhtunud?

ahjuga seoses, siis Susanna on kahel korral jõudnud ahju tagumisse otsa välja. kui siia kolisime, tulime ju tallinnast keskkütte korterist ja kassid polnud ahju elus näinud. Johanna uudistas alati ahjusuu pealt natuke, aga Susanna on alati rasvase rinnaga julge hunt olnud ja pani padavai ahju kohe. esimesel korral veel ise ei näinud ka, aga kui kahtlane madin hakkas ahjust kostma, siis taipasime, kus kass on. edaspidi seisab ahjuuks küll alati kinni, aga kord tuletegemise ajal sebis end kuidagi sinna sisse ikka, õnneks ikka enne puudesüütamist. tema valge kasukaga tegid need korrad muidugi imesid ... :roll:

Thumbs up Thumbs down

Kuna Fiodor ise välja minemast keeldub , siis õueuudistega hoiab teda kursis naaberkass-korrespotent Felix (poolisane, sünniaeg teadmata).
Viimasel ajal on Felixil pidevat tegemsit koertega. Kahjuks viimasel korral suutis mingi krants tal sabast napsata, kuid see on nüüdseks juba paranenud. Teadaolevalt eelviimasel korral pääses Felix putku mingi suurema dobermanni eest. Hädast aitas välja puuriit , kuhu otsa kangelaslik Felix suutis hüpata. Jälitusekipaazil (koeral) aga jäi puuriit vist märkamata ning peale tugevat mütsu ning plekikolinat (põhjustatud mingist metallplaadist , mis asetses puuriida kõrval) , oli kuulda ainult haledat niutsumist . Norus peaga sörkis koer oma peremeheni, kes samuti oli hämmelduses sellest mürtsust.
Rahuloleva näoga istus Felix maja ees trepi peal ja pesi oma tagakäppasi.
Uudised aiaga piiratud koduhoovist tõi teieni naaberkass Felix.

Thumbs up Thumbs down

Meie kiisul on naljakad kiiksud. Nagu näiteks vatitikkude fetiš.Läheb täitsa hulluks selle peale. Kõik, kes on näinud Jääaega peaksid tuttavad olema tegelasega Scrat. Ja nii nagu Scrat armastab oma tammetõru(sid), nii armastab meie Sassu ka vatitikke. Teeb kõiksugu trikke ,et vatitikku kätte saada. Ja kui saab siis on mitmeks tunniks rahu majas. Mängib ja mürab sellega kuni sellest enam suurt midagi järele pole jäänud smile Teine kiiks on printeriga. Nii kui printer vähegi häält teeb on Sass alati platsis. Ise ta kardab printeri mürisevat häält aga peab ikka ja alati juures olema. Ja nii kui printer paberilehte sööma hakkab, annab sass printerile käpaga ja jookseb ise igaks juhuks veidi eemale ja nii senikaua kuni printimine lõppeb. Igaks juhuks on ta veel paarkümmend minutit peale seda ka valveseisundis. cool

Thumbs up Thumbs down

Meie Sissyle meeldib asju vedada. Tavaliselt veab ikka enda suurust mängukaru või fliistekki. Ühel õhtul aga kuulsime teisest toast tükk aega kummalist häält. Läksime siis vaatama ja pilt mis avanes oli järgmine: suur diivanipadi oli nurkapidi vannitoa ukse luugis (sealt kus tema ise käib). Kuna padi oli ikka nii suur, siis läbi see luugiavast muidugi ei läinud. Hakkasime siis seda ära võtma ja selgus, et Sissy hoidis seda ikka veel hammaste vahel ja tiris täie jõuga tagasi nagu veaks vägikaigast big_smile

:laugh:
Meil on täpselt samasugused kired Mariusel nagu Sassul:D, see on ikka nii naljakas.
Ma ei saa kunagi rahulikult printida, aga nüüd on printer katki natuke, ilmselt Marius-Poiss tegigi seal midagi..

Sissy paneb ka ikka päris hästi:py:.

VIC- Very Important Cats
VIP- Very Important Persians

http://www.youtube.com/user/MariusBoy - videod
http://www.pildialbum.org/user/MariusBoy - pildid
http://www.freewebs.com/mariusboy/ - kodulehekülg

Isver, ja ma arvasin, et mu kass on ainuke, kellel on vatitikkude fetiš big_smile Turbo läheb täiesti pöördesse, kui kuskil on vatitikk. Ja kui sahtel, kus vatitikud on, natuke irvalike jääb, siis on varsti need kõik sealt välja kougitud...

Catlover

See viimane ikka erit koom pilt:D!!!...aga minu kiisukal meeldib väga teleka ees töllerdada ja siis ta väike sabake jääb staatilise elektriga ekraani külge kinni...väga naljakas on vaadata kuidas ta seal mõistmatu näoga käib edasi tagasi ja ei saa kuidagi aru miks ta saba praksub...:D!...veel meeldib talle peegelustega kapi ees omaenda peegeldusega võidelda..ajab esikäpad väga naljakalt kõverasse laiali ja selja hästi küüru...

Thumbs up Thumbs down

Oi kui palju on kassides sarnaseid ja kui palju erinevaid jooni! Minu kahest kiisust üks, Käbe-Katti, mängib pidevalt oma sabaga ja läheb väga hasarti.
Aga Muru-Mustuga juhtus siis. kui ta oli veel alla aasta vana, selline lugu: tulin talvel kusgilt ja pidin kohe edasi-või tagasi minema, igatahes viskasinkõik riided elutuppa diivanile. (Võimalik, et tahtisn lihtsalt kempsus käia. Tõttasin ka - ja uuesti riietudes ei leidnud oma pikka valget salli. No kus see siis on?  Haarsin kiiruga ühe teise salli ja läksin. Siis hiljem otsisin kodus põhjalikult - mida pole, seda pole. Mõtlesin juba, et võib-olla polnud seda sel päeval olnudki, eelmisel õhtul oli tulnud pikemalt bussisõidult, mõtlesin, et ju jäi bussi. Nii möödus paar nädalat, kui mul vannitoas midagi maha kukkus ja ma kummardusin seda võtma nii, et pilk langes vanni alla või õieti sellesse avasse, mis toru jaoks on tehtud. Nägin midagi valget! Võtsin taskulambi ja tõepoolest - seal oli mu pikk valge sall! Kui vaid kujutleda, kuidas muruke oli jooksnud, sall järele lohisemas!

Thumbs up Thumbs down

Tere:terv:,
te kirjutate siin oma kassijuttudest ja juhtumistes;)
Mul on ka kass kes on juba kahe aastane. Ta on punast värvi ja sale
Ta on meil väga energiline.! Tavaliselt magab, sööb ja käib väljas
Aga kui terve pere on kodus ja ta rõõmustab selle üle siis läheb ta täiesti segi-jookseb läbi terve maja ja kui Talle tee peale ette jääda jookseb kasvõi Sulle endale sisse...
Ja Tal on ka imelikke harjumusi-
*kui kõht on tühi, siis hommikuti kui ärkan jookseb mul koguaeg sabas kuni süüa annan...või kui ta küsib süüa ja keegi teda ei märka, siis hüppab säärde kinni
*kuna elame eramajas on mel ka terrass...ning laseme kassi tavaliselt sealt välja ja kui kass tuppa tahab või välja siis kraabib terrassi ust
Ah jaa...unustasin öelda, et minu kassi nimi on SUSSISIISU

Selline on siis minu kass:)

Thumbs up Thumbs down

Heh.. siin hcuzzy kiisu on ka hull vatitikkude järgi.. nagu minu Jimmygi big_smile
Tal on villaste sokkide maania. Varastab kapist. Tavalised sokid talle huvi ei paku, just villased.
Hommikul, kui ärkan, siis talle meeldib hüpata mu õale ja siis vaatab kuidas ma kohvi teen ja hambaid pesen jms.
Jimmy on suht iseloomuga kass, kui näiteks tema ikka ei taha, et sa talle pai teed või sülle võtad vms, siis hambad lüüakse kätte kinni.
Talle meeldib ronida teki ja tekikoti vahele ja siis seal magada. Nüüd õppis ära kuidas saab kapi otsa. Selleks tuleb ronida voodi peatsilaua peale ja siis hüpata.
Toalilli närib ta aegajalt. Kiisumuru talle huvi ei paku olen järgi katsetanud. Paar korda hammustas ja siis tema poolest oleks võinud ma ise soovi korral muru närida big_smile:D
Ja kuigi ta on meil pooleteise aastane, käib ta öösiti minu kõrvanibu lutsimas. Ei tea kuidas lahti sellest saada?

Jumal lõi kassi

Esimesel päeval lõi Jumal kassi
Teisel päeval lõi Jumal inimese kassi teenima
Kolmandal päeval lõi Jumal kõik teised loomad potensiaalseks söögiks kassidele
Neljandal päeval lõi Jumal raske töö, et inimene saaks rügada kassi heaolu nimel
Viiendal päeval lõi Jumal palli, et kass võiks sellega mängida
Kuuendal päeval lõi Jumal veterinaaria, et kassid oleksid terved ja inimesed vaesed
Seitsmendal päeval püüdis Jumal puhata, aga pidi kassiliiva vahetama

Mida rohkem sa kassiga räägid, seda rohkem räägib tema sinuga

Thumbs up Thumbs down

Meie Juss on iga hommiks platsis WC-s kui issi seal istuma peab...:wink: ja poeb sekundiga issi bokserite sisse ja siis lihtsalt hängib seal... :dooh:

Thumbs up Thumbs down

Minu Mirruke hüppas WC-potti ja ronis kunagi ka ahju smile
Aga eks erinevaid nalju tuleb järjest juurde ka... wink

Thumbs up Thumbs down

Ma pesin käsitsi parajasti pesu, seelik seljas, kükitasin vannitoa põrandal ämbri äärel ja Mona ronis seelikusaba alla, natuke vingerdas ja siis otsustas, et see on päris hea koht magamiseks. smile

Vetsupott pakub ka Monale huvi, kui veelaskmiseks läheb, siis on Mona kohe asjaline vetsupoti äärel ja uurib, kuhu vesi läheb. Ükskord lõppes see uurimine märgade käppade ja ehmatusega smile.

Thumbs up Thumbs down

Intšukil on selgahüppamise komme.Kui kummardun,siis hüppab selga ja istub seal.Tal ka harjumuseks saanud naljapärast,või nagu meie ütleme,armastusest,hammustada.Tuleb,vajutab hambad õrnalt sisse ja läheb jälle minema.Aga viimati süles olles haaras mul põsest kinni,nii et hambajäljed olid näha.:DToidulõhna tundes avab kapiuksi,kord võttis krõbinakarbi kapist salaja välja,näris augu sisse ja sõi,aga õnnetuseks ajas selle põrandale ja koerad sõid ise kõik ära...Naersime,et küllap koerad küsisid süüa ja kass läks appi.:D

Thumbs up Thumbs down

Kui kassid olid väikesed,oli meil suurem kirju koer.Tema kogu aeg nuuskis kasse.Läks selja tagant ligi,pistis pea kassi tagumiste käppade vahele ja tõstis kassi maast lahti.Kass käis siis esikäppadel ja koer järel.See oli nagu tsirkusenumber,küll sai naerda!:laugh:

Thumbs up Thumbs down

Mu kassil meeldib pappkastis istuda ja möödujaid läbi augu käpaga püüda. Meeldib ronida mööda kappe. Ühekorra hüppas ta vett täis vanni ja kohe välja, siis ta oli veel noor kassipoeg alles. Mitu tassi maha lükanud, lauapeal suhkru toosist välja kaevanud, kapi pealt saiapätsi mekkinud. Ühekorra jooksis Garfield trepikotta ja pärast tagaajamist alumisse korterisse, mida pidi just uued omanikud üle vaatama, seal peldikusse ja torude taha. Tükk tegemist oli teda kätte saada. Pärast oli :s6ps:, nurrus, ronis sülle.
ka meeldib talle selga hüppamine ja siis seal ringi vaadata.

Thumbs up Thumbs down

Kas just naljakas, aga ikkagi. Tavaliselt on Ruudil komme mulle arvuti taha sülle ronida ja siis magama jääda. Eks ma siis üritan ennast tema järgi kohandada, et ta mitte alla kukuks. Tahest tahtmata väänleb ta ikkagi nii palju, et hakkab alla veerema. Ise ta sellest muidugi aru ei saa. Siis väänleb nii kaua ennast pikaks, kuni peaaegu, et sülest alla kukub, siis on muidugi imestus suur, keha virgas ja silmad suured kui alustassid. big_smile

Thumbs up Thumbs down

Jyvera ajab tihti enda saba taga big_smile
Ja üks kord oli nii, et ma panin vanni vee jooksma , ise läksin kööki. 10 minuti pärast astub Jyvera kööki. Vaatasin, et ta on kuidagi teistsugune, polegi enam nii karvane jne. Hiljem selgus, et Jyvera käis sukeldumas.

Thumbs up Thumbs down

emased kassid on teada-tuntud peale kraapijad kui oma häda teevad, iga kord on suur püramiid kastis. Pärslastel teada-tuntud värk, et mõnikord jääb junn karvade külge kinni ja kukub kusagile. Bibi avastas ühe elutoa põrandalt , nuusutas seda, pöörab selja ja kraabib peale. Pöörab ringi ja jälle nuusutab junni ja jälle ümberpöört ja peale kraapima. Ja nii kestis see vähemalt 5 min, kuni mul tast kahju hakkas ja junni minema toimetasin. Isane kasss on aga tark, eriti peale ei kraabi, sest ma tõstan selle kohe nagunii inimeste wc-sse. :hiih:

meie kiisul kriimud silmad...

Meil juhtus selline lugu, et mees läks varahommikul WC-sse ja eks kass lipsas ukse vahelt ka WC-sse, eks mees hakkas siis unise peaga pissile, aga kuna ka meie kiisule meeldib vestsu potti uurida, siis ta hüppas uudishimust vetsupotti big_smile ja mees pissis talle suure kaarega pähe natukene, kuna ta oli unine siis sai kass natuke märjaks ja ei jõudnud ennast kiiresti tagasi hoida big_smile ja siis tuli magamistuppa suure naeruga kass rätiku sees, oli siis Jessyku vannis ikka ära pesnud big_smile Mina magasin hetkel ja ei saanud midagi aru, mis asja ta nii kõvasti naerab wink

Time spent with cats is never wasted! :syda:

Thumbs up Thumbs down

Nii armas kass sul Rachelle!

Villakud , Deegud ja Kassid! (L)

Thumbs up Thumbs down

Kui mu kiisu endale maja sai siis ta üritas teiselt korruselt hüpata kolmandale aga kukkus alla ja ta ol nii ehmunud et jäi suurte silmadega vaatama nagu tema ei teaks asjast midagi  big_smile

Thumbs up Thumbs down

Kui ma veel vanas korteris elasin siis mu nooremale kiskale Lillule meeldis sealse rõdu serva peal ronimas käia. Kuna oli suvi siis oli ka uks rõdule pidevalt lahti ning siis üks momend meil ehmatus suur kus meie plika siis on. Ta siis oli loomulikult üritanud piirde peale hüpata aga ju ei saanud pidama pleki peal ja sadas siis viiendalt korruselt alla. Loomulikult meil siis muret kui palju kus kass on ja kas ka terve teine. Ülejärgmine päev leidsime ta sealt samast maja juurest üles. Peale seda naerame pere ja sõpradega et ta meil väike lendur. Samuti ei kannata mu kassid wc paberi rulle.....kui avaneb võimalus ja vaja millelelgi tähelepanu pöörata siis hakatakse seda retsima....Samuti harrastatakse pappkastide närimist. Nüüd uues korteris käivad wc poti veepaagist vett joomas olgugi et kausiga on krõbinate kõrval kogu aeg värke vesi.
Nüüd talvel on rõdul linnusöögi maja ja noormees Mirru hakkab kohe kädisema ja karv läheb turri kui linde näeb. Vähemalt oli alguses nii. Nüüd on lindude rõdul käimisega harjunud ja ei tee neisst enam välja.

Thumbs up Thumbs down

99 Viimati muutis KiisudOnNunnud (05.04.2013 15:10:35)

Meie Mannul on nii, et kui äratuskell heliseb E-R, siis me ei viitsi tõusta ja kass ajab ülesse, smile
Ja nii sellest päevast peale, kui me ta Rakvere varjupaigast võtsime. smile
Minu arust on see rohkem armas, kui naljakas, aga ikka paniin xD
Ja siis hoiab lihtsalt keelt vähekene väljas nt. Kui on pesemise lõpetanud ..
Pildil on näha ka.