Teema: Rakvere varjupaik

kas kellelgi on soovi Rakvere varjupaika külastada? võiks koos  minna, koos on kergem:s6ps:

Vasta: Rakvere varjupaik

käisin seal varjupaigas nüüd ikkagi ära. kasse neil ei ole, sest pole kassimaja. kui keegi oma kiisu neile toob, siis nad panevad ta lihtsalt pikema jututa magama:kolekuri:
jubedus! jätsin neile oma numbri, et nad siis helistaksid mulle, kui tuuakse mõni kass. lähen järgi ja toon enda juurde, eks siis hiljem näe, mis edasi saab.

triin-triin! Nii alustasime ka meie kassiabilased vanast jubedast laagri varjukast, kus soov aidata kiisusid meid kokku viis. Usun, et leiad ka Rakvere mõttekaaslasi. Kutsu foorumis rahvast üles ja pöörduge linnavalitsuse poole seni, kuni teid kuulda võetakse ja midagi tegema hakatakse. Küllap on võimalik sinna ka kassituba vajuka juurde rajada. Kindlasti oleks võimalik midagi ette võtta. Oleksime kõik nõuga abiks ja kui hädasti vaja, siis jõuame ka kohale. Nagu Paides. Koledas varjukas enam kasse ei ole.

Thumbs up Thumbs down

siit siis ka üleskutse: kõik Rakvere ja lähiümbruse kassisõbrad, ühendame väed, katsume midagi ära teha! alustame sellest, et kogume end kokku. kui keegi on rühmaga (kui nii võib öelda) ühinemisest huvitatud, siis saatke mulle mail (triin-triini@hotmail.com) ja ma katsun mingi maililisti kokku panna, et me saaks omavahel suhelda, asju arutada ja ka kohtumisi kokku leppida.

kuidas kokkusaamine kulges teil 21.02 -l. Palju kokku tuli kiisusõpru ja mida plaanisite?

Thumbs up Thumbs down

hästi läks. saime omavahel tuttavaks, rääkisime oma kassidest ja arutasime edasisi plaane. MTÜ on loomisel, kolmapäeval läheme registreerima. koht kiisude jaoks on ka põhimõtteliselt olemas:hyp:
MTÜ loome 5kesi, aga liikmeks tulijaid on 3-4 veel praeguse seisuga.

Väga vahva smile Kassiabi on alati valmis aitama nõu ja jõuga ja oma kogemusi jagama.

Thumbs up Thumbs down

MTÜ Rakvere Kassiabi a/a number Hansapangas on 221035405190. Tänud kõikidele annetajatele.

meie kiisul kriimud silmad...

Ei panda rakvere kassid magama :S neile on väike ruum.. kus nad on. ma olen ise käinud seal. seal oli üks must, ühe silmaga , ja 3 kassi veel. 3 neist tahtis sunniviisiliselt pai saada. 2 oli täiesti metsikut kassi poega.. susisesid kogu aeg :murelik:

Thumbs up Thumbs down

Nii, nüüdskes on olukord palju parem. Kassi maja olemas + ruumid kuhu tuuakse kassid otse tänavalt ning garantiinis.(vaktsineerimata vms.)

Kiisusi on praegu 8 + 4 kassipoega. Kõik on seal sõbralikud ja tahavad paisi. :pai:
Kõik kes huvitatud neile tähelepanu pöörama ja paiisu üheks päevaks täis paitada ja vbla ka kutsudele rõõmu teha, siis võiks kirjutada ja äkki leiame ühise aja ja võiks minna koos. smile?

\"Universumis on mitmeid intelligentseid olendeid. Neid kõiki omavad kassid.\" -

teadmata.

Lääne virumaal on sõmeru vallas kassidele ja koertele olemas täiesti varjupaik,, natuke pikem maa minna, kuid kiisul on võimalus vähemalt uuele kodule. Ja kusagil ma päris täpselt ei tea, see vist oli tallinnas.. seal on eraldi kasside turvakodu lausa.. . Alati on võimalik kuhugi viia,, või esijalgu kasvõi pakkuda inimestele. võibolla ollakse huvitatud?:support:

Rakveres peaks korjanduse korraldama just täpselt kiisutoa suurendusele või siis lausa ehitusele. Võibolla on sellest kasu?

Meie võtsime oma Mannu 1.märts.2013 Rakvere varjupaigast.
Aga see postitus on ka aastaid tagasi tehtud, niiet... smile