1

Teema: Ära anda 5 kuune isane kassipoeg

Olen isane ja eriti sõbralik kiisupoeg. Elasin enda elu kaks esimest kuud pööningul ja polnud inimest lähedalt näinudki. Minu emme peitis mind terve selle aja seal. Inimesed andsid talle süüa ja siis ta jagas seda minuga. Ma ei teadnud mid tähendab mängimine või soe pai ja päris oma peremees. Ühel hetkel aga tulid sinna inimesed ja tahtsid mind lõksu püüda. Emme ütles, et pean peidus olema, kuna muidu mind võetakse ära. Ma jooksin kaks tundi nende eest ja olin vaikselt peidus. Inimesed ei leidnud mind kuna läksin seina vahele peitu. Kui oli tükk aega möödas ja ma välja tahtsin tulla, võtsid aga inimesed mind kinni. Ma ehmusin sellest nii ära, et nüüd mu pea natuke väriseb, eriti siis, kui mul hea meel on. Oleks ma siis teadnud, et saan endale sooja kodu ja mitu mängukaaslast, ei oleks ma kuskile põgenenud. Emme on mul soojas kodus ja nüüd otsin mina ka päris enda peremeest. Olen ustav ja mulle meeldib inimese tähelepanu. Eriti meeldib mul süles olla ja nii kõvasti nurruda kui ma jõuan.

Pildid:

http://imgur.com/a/hzNU3

Ära anda siis väike ustav sõber, kes on nii hea iseloomuga. Sellest šokist väriseb ta pea vahest, kui ta hoogu satub, aga see on pigem armas ja eriline kui halb. Ta on loomaarstil igatpidi üle vaadatud, saanud ussikuurid ja parasiiditõrje ning on terve ja rõõmus kassipoeg. Tal on vaja hoolitsevat ja armastavat inimest, kuna temast suuremat sõpra pole ma näinud. Pahandust ta ei tee, on hästi kasvatatud, kasutab liivakasti väga tublisti ja on muidu eeskujulik kass. Ei saanud loomakest saatuse hooleks jätta. Ta sööb meelsasti kodutoitu ja kõike mis ise sööd. Ilmselt püüaks kõik hiired kinni ja naabrite omad ka.  Tal tulevad tõelised hellushood peale, siis ta ainult musitaks teid ja paneks enda külma nina vastu põske ja jääks magama. Suurepärane kass, saab teiste loomadega läbi ja sobiks perre, kes otsib tõelist ustavat sõpra.

Tõeline lõvisüda!

Asume Tartus! Transpordi võimalus on meil endal olemas. Kuni 20-30km Tartust väljaspoole oleme nõus ise trasnportima. Kui pikem vahemaa on, siis tuleb lihtsalt läbi rääkida.

5127361
Liina

Thumbs up Thumbs down