Vasta: Millist toitu teie kiisu sööb?

kusjuures selles purgitoidus liha 15%, mida kassi valmistoitudega võrreldes (märgadega) ikka oluliselt rohkem. see ei tohiks loomulikult olla põhitoiduks, vaid rohkem ikka maiustuseks smile. paar teelusikat arvan on piisav!

Thumbs up Thumbs down

Hea mõte :clap: Peab ka ära proovima.

Thumbs up Thumbs down

Ega see meil ka põhitoit ei ole,aga vahest ostan ja siis olen andnud purgi korraga,lakub kausi nii puhtaks et läigib ja kõht on korras olnud.Tal teeb kõhu lahti ainult rõõsk piim,selle andmisest olen nüüd täiesti loobunud.See on :pa:

Thumbs up Thumbs down

Meie kiisud söövad Royal Canini krõbinaid ja Hill´si konservtoitu. Ise olen valmistanud neile lihast ja riisist toitu, keedan ja pärast püreestan. Seda armastavad nad üle kõige smile

Thumbs up Thumbs down

Minu kiisud söövad krõbuskeid, konservitoitu ja igast juustu, vorsti, viinerit ja selliseid asju smile

:syda: Liisu & Lössu :syda:

Thumbs up Thumbs down

* kartulikoored (vahet pole kas toored või keedetud)
* kõiksugu krabipulgad
* piprakilu luud
* tangud ja makaronid aga ainult keetmata
* suitsukala
* corn-flakes\'id
* lõikelilled (kõiki ei näksi)
* WC paber ja salvrätikud

ja siis muidugi kõik erinevad kassitoidud.. :cat:

Thumbs up Thumbs down

Meie kass ei söö peaaegu üldse kassitoitu.Ainult kuivtoitu natuke. Põhiliselt tahaks ta muidugi värsket liha ja kanafileed või sinki. Ja kala ei söö ta üldse,isegi ei lähe nuusutama kui kausis kala on.
Vee asemel eelistab ta kohvikoort.

Thumbs up Thumbs down

Märgtoit : Sheba
Kuivtoit : Royal Canin/Hills Darlinguga
Muu : krabipulgad, marka, toores hakkliha, tooresliha, piimatooted(juust, piim, maitsestamata jogurt, jäätis, hapukoor, jm), viinerid.
Jook: Põhiline on vesi.

Thumbs up Thumbs down

Põhitoit: IAMS kuivtoit
kord nädalas pakume tuunikala, juustu, maitsestamata jogurtit,kanaliha, maksa...kõik mis sisaldab häid toitaineid kiisule.
Muidu on Arella g valmis sööma kõike...porgandist leivani...supid, kartulid....KÕIK läheks nagu vhopsti kõhtu smile

Thumbs up Thumbs down

Näete, siit saab tellida omale koju tasuta Nestle Gourmet Perle kiisutoidu paki smile Sait on sellline nagu www.testijulgelt.ee . Minu kiisu sõi nagu limpsti ja nüüd me muud ei ostagi! big_smile

Thumbs up Thumbs down

Meie sööme Nutram Indoori ja väiksem saab Kittenit,
konserviks Applaws ja vahel ka Gourmet ja Friskes

Thumbs up Thumbs down

Söök: Whiskas Junior. Nii kuiv-, kui märgtoit.
Jook: Põhiline vesi. Vahest harva ka piim.

Thumbs up Thumbs down