1

Teema: Kust ostate konserve?

Tere,

kodus peatselt 5-kuuseks saav scottish straight. Krõbinate (Spesific, Applaws, Pro Plan) ja veekauss kogu aeg ees, kuid muidugi annan juurde konservi ja korra, paar ndl ahjukana. (krõbinate kohta märkasin, et nn suurte tükkidega krõbinad nagu Spesificul meeldivad rohkem kui tavalised kiisupoegade pisikesed)

Konserviga ongi teema - et kust ostate? Neid pisikesi 60-70 grammiseid läheb meil heal juhul päevas üks, tavaliselt pean uue karbi ka samal p avama. Korraga ta ära ei söö karpi, kuid pool v rohkem kindlasti ja no mitu korda p tahetakse ju konservi. Tuleb juurde ja näugub, rääkimata, kui köögis olen smile

Praegu olen ostnud Hoiupaigast (Applawsi) ja loomapoodidest (Animonda omasid ja viimati ka Gimpet Shinycat, päris kena nägi välja sisalduse poolest). RC oma ei söö millegipärast.
Need pisikesed konservid maksavad aga ligi 1 euro, ikka päris kalliks läheb, kui ligi 14 eurot ndl ainuüksi konservide peale. Ei arvanudki, et odav peaks olema, lihtsalt uuringi, et kust ostate ja kas ka sellise hinnaga smile

Teine teema - kui kaua annate kassipoja konserve? Kui krõbinate osas ei ole probleemi püsida seal aasta, siis kas ka konservidega peaks ootama niisama kaua?

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Kust ostate konserve?

Ise küsin, ise vastan smile Vb abiks teistelegi.

Rocca Pet Centerist ostsin täna 200 g kassipojakonservi hinnaga 1.15. Tootjaks Animonda ja lihasisaldus vähemalt 80%. Kiisu on rahul, mina muidugi ka.

Kas keegi oskab öelda, mis ajast alates võib hakata andma adult konserve?

Thumbs up Thumbs down

Ma kassipoegadel üldse ei andnud konservi. Noorem hakkas kohe RC täiskasvanute krõbinaid sööma, sest nn laste omad ei maitsenud. Konservidest ostame nüüd Gourmet konserve, ühekst konservist jätkub kahe kassi puhul 1,5-2 päevaks.

Thumbs up Thumbs down

Mina täiskasvanud kassile ei anna üldse konserve, märkasin, et muutub pirtsakaks ja peale konservi enam midagi süüa ei taha, nõuab seda kõva häälega. Saame väga hästi hakkama ka ainult kuivtoiduga ja lisaks siis midagi juurde  nt liha, kala.
Kassipojale andsin natuke konservi, kuna ta muud midagi ei osanud veel süüa.
Ehk siis mina ei soovita nii palju konservi anda. Tuleb tõesti väga kallis ja kass nõuab seda ainult pidevalt juurde.
Soovitan igatahes kindlasti hakata vähem andma. Pigem andke erinevat liha või mingeid muid toiduaineid, piimatooteid, muna.

Thumbs up Thumbs down