Teema: Tervitused Pärnu Pesaleidja (hoiu)kodust:)

Tere!
Meie kodus elab hetkel kolm vahvat kassipreilit. Tutvustan neid ükshaaval.

Naff on poolpikakarvaline punavalge kraega triibik, vanuseks hetkel umbes 1 aasta ja 7 kuud. Meie juurde päriskoju jõudis Naff käesoleva aasta jaanuaris ühest Pesaleidja hoiukodust, olles veel üsna metsik, kartes kõiki ja kõike. Nüüdseks on saanud temast mänguhimuline ja vallatu kiisu, kes veel sülle ei tule, kuid külje alla paisid norima tuleb rõõmuga ja kui sülle võtta, siis veidi aega on isegi nõus olema.

Melissa tuli meie juurde Pärnu Varjupaigast ja mitte päriskoju, vaid hoiukoju, sest otsustasin liituda hoiukodude süsteemiga, et ka enda poolt anda panus kiisude päästmiseks. Melissa on kolmevärviline, puna-triibulise-valge kirju, peamiselt valge ja samuti poolpikakarvaline. Vanuseks arvatakse tal olevat umbes 3 aastat. Pai laseb teha, kuid ise paisid norima ei tule ja sülest rabeleb kohe lahti. Koos Naffiga on mängutuurid pidevalt laes. smile
Melissa otsib päriskodu! wink

Kolm päeva tagasi liitus Pärnu Varjupaigast meie perega veel üks hoiukass, veel nimetu lühikavaline mustavalgekirju emane, tõenäoliselt tiine kiisu. Tema tuli meile sellepärast, et tema pojakesed saaksid sündida ja kasvada kodustes tingimustes, mitte Varjupaigas. Arvestades tema Varjupaika jõudmise aega, peaks ta kohevarsti poegima hakkama. Tiinuse osas ei olnud kindlad ka Varjupaiga töötajad, kuid väike kõhuke paistab kassil olevat. Kui esimene päev oli kiisu suht aktiivne ja uudistas ringi, siis nüüd on ta juba teist päeva peidus, valides selleks puupliidi aluse. Sinna panin talle pehme küljealuse ja ka toidu- ja veekausi. Kas kass on sellepärast nii vaikseks jäänud, et tõepoolest on titad kohevarsti tulemas?
Melissa ja Naff võtsid uustulnuka vastu küllaltki sõbralikult, kuid mitte ülemäära sõbralikult.

Ise olen 32-aastane naine, kasvatan kolme last ja töötan haiglas.

Thumbs up Thumbs down