1

Teema: kahe kassiga probleem

Ma pidin kolima oma ema juurde, kuna temaga juhtus õnnetus ja pidin ka ka kaasa võtma oma kahe aastase isase kastreerimata kassi. Mu emal endal on umbes 8-kuune emane steriliseeritud kass. Enne kui oma kassi tõin lugesime raamatust, et kasse tuleb eraldi hoida alguses ja tasa pisi üksteisele tutvustada läbi puuri. Nüüd oleme 2 nädalat juba nii teinud ja mu ema kass ei sisisenud isegi ta peale enam laupäeval kui minu kass puuris oli ja läbi ukse tunnevad ka üksteise vastu suurt huvi. Aga eile õhtul mu kass pääses toast välja ja ema kassile kallale kohe.
Kas keegi oskab öelda milles mu kassi probleem on ja mis aitaks, et nad sõbruneksid, kas äkki minu kassi kastreerimisest oleks abi?
aitäh kõigile kes oskavad nõu anda

Thumbs up Thumbs down

Vasta: kahe kassiga probleem

Asi on kindlasti territooriumis, mis nüüd on muutunud, sinu 2 aastane kiisu on uuel territooriumil, mida ilmselt hakkab nüüd vallutama ja ema kass on alles nooruk, kes ei saa aru miks teda rünnatakse (veelgi enam ta on steriliseeritud).  Minul on tänaseks mõlemad kassid lõigatud ja saavad omavahel läbi (said ka enne lõikmaist, kuigi üks oli 2 aastat varem ja teine tuli kassipojana), vahest harva ka kaklevad aga mitte vihaga vaid see on nagu enesekehtestamine. Võimalik, et kastreerimine võib aidata aga lubadust küll anda ei julge. Pigem üritaks ma nad mängima saada peale seda kui mõlemad on rahunenud ja pole enam pinges.

Thumbs up Thumbs down