1

Teema: Soovin osta ja lisainfot: Scottish Fold kassipoega (pet)

Tere,

oleme abikaasaga peale pikka kaalumist otsustanud pakkuda kodu ühele vahvale kassile. Kuna meie peres kasvab laps (6a tütar), siis võrreldes ja uurides erinevaid tõukirjeldusi, jäime hetkel scottish foldi tõu juurde pidama.

Kuna aga ei soovi aretus- ega näitusekassi, vaid tõesti vaid kodust pereliiget, siis jäin nüüd hätta sobiva kiisupoja leidmisel. Olen aru saanud, et kasvandused pakuvad siiski enamuses näituse v aretuskasse?

Lugesin ka, et ei soovitata osta soov.ee ja osta.ee vahendusel ilma igasuguse taustata nn "paberiteta" tõukasse, kuna võivad tekkida terviseprobleemid.

Ehk oskate soovitada kuhu pöörduda ja kellelt uurida või ehk on kellegil kohe heast perest kassipoega müüa/soovitada?

Infoks veel niipalju, et loovutamise aeg võiks olla augusti teine pool -september.

Tänan juba ette!

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Soovin osta ja lisainfot: Scottish Fold kassipoega (pet)

Kõige parem aeg kassipoja ostuks on just nüüd, sest valik on suurem kui mõnel teisel aastaajal ja seetõttu hinnad ka tunduvalt odavamad. Septembris tõenäoliset juba selle hinnaga ei saa, mis praegu. Võtke ühendust mõne kasvatajaga, kellel kassipojad müügis, kui hind tundub teie jaoks kõrge, siis võite ju soodsamat hinda küsida, usun et see on täitsa võimalik.
Aga tõutunnistus iseenesest ei ole tervisegarantiiks, see ikka juhuse asi.
Kuldses börsis ja Soov´is on täitsa palju folde müügis.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Soovin osta ja lisainfot: Scottish Fold kassipoega (pet)

Meie kasvanduses on kassipojad hetkel müügis. Samuti on oodata veel kaht pesakonda. Rohkem infot saab meie kodulehelt www.macrory.ee

Hinnad nüüd hooajast küll ei sõltu, vähemalt tõsistel kasvatajatel.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Soovin osta ja lisainfot: Scottish Fold kassipoega (pet)

Tere, kas olete endale kiisukese leidnud. Kui mitte, kontakteeruge 56493390. Mul ei ole küll mitte 100% tõukassid aga selle eest väga tugeva tšempioni järeldulijad.

Thumbs up −1 Thumbs down