1

Teema: Suur mure !

Tere

Mul on tõsine mure. Elan Klooga aedlinnas ja siin on kodutuid kasse mitmekümneid. Tean väga hästi ka seda, et neid tekib juurde. Olen juba nädal aega näinud üht musta kiisupoega kes on ca 1 kuune ringi jooksmas ja täna avastasin ka tema 2 õde-venda, sugu ei tea. Viisin kiisudele süüa ja kohale tuli ka nende ema. Kiisud on näljased ja kartlikud. Niisiis helistasin Tallinna Loomade Varjupaika, kuid sealt öeldi, et pean helistama linnavalitsusse ja kooskõlastama kõik selle järgi tuleku, et linnavalitsus selle eest maksaks. Ei saanud sealt kedagi kätte. Rääkisin ka siin ühe tuttavaga (ise kolisin siia alles ca nädal tagasi ) tema ütles, et siin on varemgi ühendust võetud kuid linnavalitsus ei ole nõus olnud maksma selle eest olnud. Pakkusin ka varjupaigale võimalust, et toon ise kohale, kuid nemad ütlesid, et niimoodi vastu ei võta. Mida siis peaks ette võtma ? Kas võtan kassid ja lähen nendega Tallinnasse põõsa alla, helistan varjupaika ja valetan, et leitsin Tallinnast põõsa alt ? Tõesti mis teha ?

Enda juurde kiisusi võtta ei saa, kuna mul on endal kass ja kaks koera sad Ehk oleks kellegil pakkuda hoiukodu, kus hakkame neile neljale kiisule koos kodu otsima hakata. Kui kuskil oleks hoiukodu pakkuda, siis oleksin ise nõus tasuma ka kasside ussirohtude eest. Ning kindlasti peab nendega minema arstile ülevaatusele. Kallid inimesed on kellelgi mõtteid ? Tratspordi Harjumaa piires saan hoiukodusse samuti korraldada.

Talv on tulekul ja nii pisikesed kiisud seda seal prügikasti kõrval kastis küll üle ei ela :S

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Suur mure !

Võtsin ühendust kasside turvakoduga, sealt sain abi.

Thumbs up Thumbs down