Teema: Otsin kassipoega.

Olen kassiarmastaja, ja tahaksin endale saada kassipoega.
Kõik tahavad ainult suurt raha , aga mina tahan endale lemmikut.
Äkki keegi annab ära pisikest, karvast kassipoega? Oleksin väga tänulik.
(isegi võiks sümboolse hinnaga olla. ca 25euri) big_smile

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Otsin kassipoega.

Kas te otsite endiselt kassipoega? smile Mul oleks pakkuda 2 musta värvi, poolpika karvaga ning 1 emane, kirju, sammuti poolpika karvaga kassipojad smile

Thumbs up Thumbs down

Tere mul oleks ka ära anda kassipojad kaks musta ja kolm musta-valget kaks on pikema karvaga ning kolm lühema karvaga asume türil.Kassipoegade vanused on pikkema karvaga pojad kolme kuused ja teised 2.5 kuused.Info meili teel Motojanku@hot.ee

Thumbs up Thumbs down

4 Viimati muutis Pirts (29.06.2012 10:02:58)

Tere, Otsite kassipoega, mul on ära anda neli pisikest vahvat karvakera, veel on nad tissi otsas, kui soovi on siis võtke ühendust. saate ise valida ja kaema ka tulla kui leiate et sobivad. Raha ma ei soovi, soovin vaid et kiisukesed leiaksid hooliva ja armastava pere ja sooja kodu.
vaadata saab kassipoegi siit: http://fotoalbum.ee/photos/precipice/97023205
kati.kynnap@gmail.com

Thumbs up Thumbs down

Tere, kui te siiani otsite kiisupoega, siis mul oleks pakkuda 3 sihukest imelist kiisupoega. Kaks emast ja üks isane! Nad on umbes 3+ kuud vanad ja tahavad tõesti uut kodu..:)

Oootame teie vastust!

Thumbs up Thumbs down

Otsite te ikka kassipoega, mul on ära anda neli ... ei pea kõiki võtma. Armastavad mängida ja inimesli, käivad ka õues, kuna me maal elame. söövad kõike, ka seda mida ise suhu pistame ja kasutavad liivakasti väga kenasti. Ära on anda kolm isast j üks emane kiisuke. vanut on neil hetkel 2 kuud janatuke peale.

Raha ma ei taha, tahan et kiisukesed või vähemalt keegi neist leiaks kodu kus on soojust armastust ja hoolivust. Selle on nad kindlasti ära teeninud. ühendust saab võtta kati.kynnap@gmail.com, kaugus ja vahemaa ei ole piiranguks, alati saab organiseeritud.

Anastacia kirjutas:

Olen kassiarmastaja, ja tahaksin endale saada kassipoega.
Kõik tahavad ainult suurt raha , aga mina tahan endale lemmikut.
Äkki keegi annab ära pisikest, karvast kassipoega? Oleksin väga tänulik.
(isegi võiks sümboolse hinnaga olla. ca 25euri) big_smile

Thumbs up Thumbs down

Tahaks siis teada kas leidsid endale kassi?  big_smile

Thumbs up Thumbs down