1 Viimati muutis liisu1 (16.08.2012 08:33:11)

Teema: Liisu

Tervist, kassisõbrad!

Mina olen Liisu ning ma olen 3-5 kuune kassipoeg.
Tallinnasse jõudsin siis, kui mind Viljandi kandist leiti.
On üks poiss, kes oli oma sõbra juures maakodus (Viljandimaal, Laatre külas), kui sõbra ema läks korraks sealt talust jalgrattaga ühte vanasse talumajja kelle omanik oli jahimees ning minu peremees, kes hiljuti ära suri. Tolle mehe nimi oli Kalju. Mina tulin tema juurde mais ning mind andis temale onu vana Karu (hüüdnimi), ning siis tuli mõni rebane või hunt ja murdis mu pojad maha (keegi ei tea kuidas mul pojad said olla, kuid loomaarst ütles et mu tissid on lutsutatud). Ja siis mõtlesid need poiss ja ta sõber ning pere kellele võiks mind anda. Igasuguseid mõtteid tuli. Kõigepealt vana Karu kassiks, siis lähedaloleva talli kassiks siis onu Hillari kassiks ja veel...poisi kassiks! Poiss oli sellest muidugi vaimustatud ning siis pisteti mind puuri ja viidi autosse ja me sõitsime Viljandisse, mind  "dokumenteeriti" ära ja viidi suurde Tallinnasse... Seal osteti mulle vajalikud tarbed ja viidi kusagile Kadriorgu ja seal oli mõnus ja pehme diivan ning mulle anti kanasüdameid, mis mulle väga maitsesid.
Oma praegusesse koju jõudsin eile õhtul. Olen triibuline mänguhimuline ja sõbralik kassipoeg ning oskan juba liivakastis käia.

Pilt minust:

http://i1062.photobucket.com/albums/t489/mart234/0b95e629.jpg

Tšauki  smile !

Thumbs up Thumbs down