1

Teema: Kassid hakkasid hüsteeriliselt kaklema.

Tere , mul on tõsine probleem .
Nimelt mul on hakkanud emane(steriliseerimata) ja isane(kastreeritud) kass kaklema ja kindlasti ei ole see mäng .
Emasel on hetkel jooksuaeg ja on hakkanud rõdu ust lahti tegema ja jalutab meil maja ees , õnneks ei ole siin ühtegi kassi liikvel kes võiks talle poegi teha . Ta on seda teinud nüüd kaks korda ja teine kord kui ma ta tuppa tagasi viisin läks ta mu isasele kassile jubedalt kallale nii et emase varbavahed olid isase karvu täis ja karvatustid olid mööda korterit laiali , enam ei saa kokku ka lasta , sest isane hakkab näuguma ja vinguma , see omakorda ärritab emast ja hakkab kõik jälle otsast peale . Mida ma tegema peaks , ma olen tõsiselt hädas nendega . Oskab keegi nõu anda ?

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Kassid hakkasid hüsteeriliselt kaklema.

Võibolla peaks emase ära steriliseerima, see muudaks ta rahulikumaks, või kasutama muid jooksuaja ärahoidmise vahendeid.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Kassid hakkasid hüsteeriliselt kaklema.

Ega vist peaks jah . Helistasime arstile ka , ütles et seal munasarjades võib olla mingine tsüst mis siis surub seal kuskile närvidesse , see haiget ei tee aga pidi vihaseks tegema . Ütles et ainus võimalus kas ära steriliseerida või magama panna . Ma ei suudaks elusees teda magama panna , seega varsti tullakse steriliseeritakse ära . Me oleme loomulikult proovinud eelnevalt palderjani aga see enam ei taha mõjuda ja on ka spetsiaalsed tilgad mida annad kolm korda ja võtavad jooksuaja ära , aga nende mõjuma hakkamisega läheb ka aega ju . Aga aitäh sellegi poolest .

Thumbs up Thumbs down