Vasta: Kiisu ei lase perel magada :(

Meil emane kassipoeg (7 kuud) ei lase ka magada, magab rahulikult teki all kaisus kuni kella viieni ja siis tuleb tal hellushoog peale ja hakkab nurruma ja end vastu nägu meile hõõruma ning ninasid näksima. Pool tundi lukkan teda eemale, siis läheb kiusab natuke koera või jääb uuesti magama.

http://devonrex.onepagefree.com/

27 Viimati muutis -makuu (22.08.2010 10:52:01)

...

Thumbs up Thumbs down

Vot aga minu Liisul on selline kardinal-ronimise harjumus, ning muidugi ajab ta mul kõik asjad, mis veel võimalik maha, ja see on just öösel. Päeval magab ta rahulikult kapi otsas või radika peal.
Väga halb on nii magada, õel on hea, sest tema ei ärka sellise asja peale üles, aga mina küll. sad

:syda: Liisu & Lössu :syda:

Thumbs up Thumbs down

Meil oli vanema kassiga sama jama vahepeal, kuna pidin ta viima vanaema juurde hoiule ca kuuks ajaks ja vanaema tohutult hellitab kassid ära (kui kassi tagasi sain sõi ainult teatud marki toitu ja kräunus õue, millal iganes tahtis). Meil hakkas kodus ka trall peale, kell 5 hommikul Himps kukkus lõugama, et tema tahab nüüd tähelepanu/õue/midaiganes. Sellest kombest saime lahti nii, et lihtsalt üks padi pea alla, teine kõrva peale ja ignoreerisime kassikisa, kuni oli õige aeg üles tõusta. Mõne nädalaga harjus kass ära, et ärkame kl 9 paiku ja ei lõuanud enam poolest ööst. Ju siis arvas, et mis ta ikka tühja kisendab, kui keegi välja ei tee smile

Himps & Joonas... kaks kollast karvakera smile

Tere!

Minul on ka selline mure, et ma sain P endale kassi. Ta on 2 kuune, ja ka mul on selline probleem, et ta ei lase öösel magada.
Mul on selline tuba, kus puuduvad uksed, et kõik on avatud. Et mida ma peaksin selle kassiga tegema?
Minu probleem ongi selles, et ta ajab mind hommikul kell 5 ülesse, ta hakkab minu jalgadega mängima ja siis ronib mu pea peale ning jookseb mööda maja ringi, et mida ma temaga tegema peaksin?

Aitähh!

Thumbs up Thumbs down