1

Teema: kodutu

Kas keegi oskab öelda, kas rääbakas kodutu kass pannakse varjupaigas kohe magama, või antakse talle ikka mingi lootus uus hea kodu leida? Nimelt liigub minu maja juures üks punane angoora, kes on ilmselt maha jäetud, sest varem käis ta õues traksidega ja nägin teda üht meest välja laskmas. Aga nüüd on ta pikemat aega juba traksidest ilma, ainult õues, ülikõhn, karv on kole ja tuustis, võitlusarmid pea piirkonnas ja meeletult näljane. Andsin talle eile süüa, ta õgis seda nii meeletult, hea, et kurku ei tõmmanud. Samas on ta sõbralik ja laseb endale ilusti pai teha ja inimesi ei karda. Arvata võib, et ehk on inimesed ära kolinud ja ta maha jätnud. Kahjuks ei tea ka korteri numbrit (kõrval trepikoda), et uurida, kas nad on tõesti ära kolinud või lihtsalt ei lase kassi enam koju. Ma miskipärast kahtlustan esimest varianti. Nii jube kahju on temast, mõtlesin, et viiks ta varjupaika, samas ei taha mina tema elu üle otsustamist ka enda kanda võtta.

Dogs have owners, cats have staff.

Vasta: kodutu

kas sa pilti saad temast teha ja p0anna siia üles. Kui vana võiks kass olla? Kus kandis kiisu on, kas Pärnus?

Thumbs up Thumbs down

Kass on Pärnus. Täiskasvanud, vanust ei oska küll aimata. Ja arvan, et sellises olekus ei taha teda ilmselt keegi endale sad

Aga just nendest pulstunud karvadega kiisudest kooruvad kõige ilusamad kassid.
Kui ta kätte saab ja ära vaktsineeritud-ravitud, pestud-kammitud, siis ongi kaunitar olemas.
Soovitan üritada ikkagi. wink

Thumbs up Thumbs down

katsu ikka pildid teha ja kuuluta. Ehk mõni võtab kätte ja pakub kiisule kodu.

Thumbs up Thumbs down

Kätte saab ta kergelt, sest ta oli kodukass ja inimesi ei karda. Pilte saaksin ka teha. Aga enda juures küll kodu leidmiseni hoida ei saaks, sest omal juba üks ülbe ära hellitatud siiamipreili olemas smile 
Kardan, et sel kassil võib ka ilmselt mingeid satikaid olla. Ehk siis üritan ikkagi varjupaika viia.

ma tahaksin teada mida ma tegema peaks maja taga kus ma elan on 7 kodutut kassi ja nüüd on neid veelrohkem mida tegema peaks ja kuna keegi kaebas ära et kasse söödetakse ja nüüd tahetakse kasside toidu viiale trahvi teha kas oleks vaja varjupaika helistada  hmm

Thumbs up Thumbs down