1

Teema: Kolm vahvat kiisupoega otsivad kodu

Kodu otsivad kolm umbes kahe nädala vanust kassipoega, kellest kaks on isased(üks must, teine hall) ja üks emane(hall, kellel on ka beežikat säbru näos ja käppadel). Võimalik, et neist tulevad pikakarvalised kassid(vanemad on pikakarvalised). Kindlasti saavad neist suured nurrujad ja väga sõbralikud kiisud, kuna ka see on perekonnas sees:)
Kuna nad nii väikesed veel on, siis peaks natuke ootama, enne kui saab nad uude kodusse üle anda.

Saadan huvi korral pildid.

Nele

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Kolm vahvat kiisupoega otsivad kodu

Pilte näeb siit: http://www.unitedcats.com/et/user/manxik/albums/21868

Thumbs up Thumbs down

Ja kus kohas need kiisumiisud asuvad smile

Thumbs up Thumbs down

Tallinna lähedal. Aga kui soovijaid kaugemalt on, siis ehk annab ka midagi kokku leppida:)

Thumbs up Thumbs down

Aga ega tartu kanti ei oleks võimalik muidu?

Thumbs up Thumbs down

Hmm. Tartu on päris kaugel jah. Ma pean natuke uurima, kas saab kuidagi nii asju sättida, et spets selle jaoks Tartu kanti tulema ei peaks. Kus te seal Tartu kandis muidu elate?
Ja millist kassi sooviksite?

Thumbs up Thumbs down

Elame tegelikult Tartust väljas aga Tartusse sobiks ka väga hästi ning tore oleks kui te saaksite kuidagi organiseerida. Elame ise majas ning kassile on see tõttu ruumi smile Ja hetkel on silma jäänud teie imearmas emane kiisu, ning kui ta veel saadaval on ja kui teile muidugi sobib siis võtaksime ta endale, kuid otsustamine võtab veel 2-4 päeva aega, ikka kaalutleme kõik võimalused läbi smile Ja tahtsin küsida et kui vanad nad nüüd on ja et kas on natuke uuemaid pilte smile Ja kas kiisu midagi maksab ka või tasuta smile?

Thumbs up Thumbs down

Praeguse seisuga on kõikidel kiisudel soovijad olemas. Eelistasin endale lähedamal olevaid soovijaid. Ma väga soovitan minna vaatama Tartu kasside varjupaika. Iga sealne kiisu oleks väga-väga õnnelik kui saaks omale päris kodu. Ma usun, et seal on ka kiisupoegi.
Muidu kui te Tallinnasse vahepeal satute, siis ma soovitan võtta enne seda Kasside Turvakoduga ühendust (seal on tõenäoliselt ka palju kassipoegi). Kunagi me võtsime sealt kassi. Kõik kassid on külastajatele näha. Neil on seal vähe ruumi ja neid on palju.. alates nädalavanuste poegadega emadest kuni vanade olijateni. Meie saime kassi samal päeval kohe kaasa võtta. (Oma minekust peab teada andma, sest keegi ei ole pidevalt seal).

Thumbs up Thumbs down

Aga kui näiteks ise saaks transportida kiisu tartusse, ning kui nt see emane või siis see hall isane ei saa omanikku siis palun andke teada, sooviksime väga kiisut, ning hetkel on väga meeldima hakanud teie kiisud sad

Thumbs up Thumbs down

Juhul, kui üks kassipoegadest peaks vabanema, siis ma oleksin kindlasti huvitatud:)
Jään ootama! smile

Thumbs up Thumbs down

Jäi mainimata, et asun ise Tallinnas.

Thumbs up Thumbs down