1

Teema: Tere !

Mina olen Kaire. Ma sain mõned kuud tagasi kassiomanikuks. Kõik tänu sellele et hulkuv kiisu tuli minu maja trepikotta vihma käest varju. Nimi hetkel on tal lihtsalt kiisu kuna sellele ta reageerib ideaalselt. Ja ma ei näe vajadust seda nime muuta. Tegelikult kui ta ilmus meie trepikotta siis ma toitsin teda ja küsisin inimeste käest ümbruskonnas ega kellegil pole kass kadunud, kuid ei olnud, vähemalt keegi ei võtnud omaks küll kiisut. Mu naabrinaine võtis ta endale alguses, kuid siis tekkisid probleemid ja kass jäi siiski koridori. Vahepeal oli kiisu kadunud, käisin isegi vahepeal otsimas kõrvalt tänavatelt ja hoovist kui ei olnud kassi. Aga ühel hetkel iseenesest ilmus kass mu ukse taha ja nüüd ta ongi minuga. Hetkel pole veel arstile jõudnud temaga, kuid kiiremas korras on plaanis küll minna. Kuna mul on tunne et see kiisu kes tundus olevat kassipoeg alles, ei olegi kassipoeg vaid tiine kass.  Aga rahul olen ma temaga igati, ta on rõõmsameelne ja tore kiisuplika.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Tere !

Anna teada, mis siis arstil räägiti? Väga tore, et võtsite tänavalt kassi!

Two cool cats

Thumbs up Thumbs down

Tere!mul on kass kaduma läinud. Tunnen kaasa omanikule, kes võib olla kaotas kassi kellest jutt käib.
Äkki tasub pöörduda varjupaika? Kuulutada kuhu jõudu jatkub?
Ma nuttan oma kiisu järgi iga päev... Loodan, et keegi leiab ülesse ja helistab mulle.Minu kass oli kiibitud, nii et leidja saaks loomaarsti juures kontrollida kiibi numbri ja numbri järgi registris leida minu kontaktid.
Tahtsin jagada neid mõtteid. Päikest!

Thumbs up Thumbs down

Vabandan et pole nii ammu jõudnud kirjutada, mis arst rääkis. Kiisuga on kõik korras, mingeid haiguseid pole. Ja ta on jätkuvalt energiline. big_smile

Peale selle käisin varjupaigas rääkimas, ning andisn ka kiisust pildi, kui juhuslikult peaks omanik otsima tulema. Enne seda käisin ka naabrite juures küsimas ega neil pole kass kaduma läinud.
Siiani pole keegi minuga ühendist võtnud kiisu kohta.

Thumbs up Thumbs down

Tere.

Mina olen Riho ja elan Rakveres. Mul selline mure. Õetütar elas mingi hetke minu juures. Ära minnes jättis ilusa kiisukese minu juurde. Kuna mul on koer ja kalad ja ise olen tegelikult koera-inimene siis äkki keegi tahab pisikest emast kiisut endale?pilti näeb fb Riho kuusemäe pildialbumist

Thumbs up Thumbs down

Tere.

Minu kassi nimi on Kessu. Ma tegelikult tõugu ei teagi sad . Aga ta on see kõige tavalisemat tõugu.
Mu lemmikloom ongi kass. smile Nad on nii armsad. Tunnen kaasa kellel on kass ära kadunud. sad

Thumbs up Thumbs down

Tere!
Mul kassi veel isiklikult ei ole, aga on plaanis võtta. Maal oli meil ühine kiisu [ sugulastega ] aga see kiisu on juba 13 päeva kadunud sad

Thumbs up Thumbs down