1

Teema: Kiisu otsib head kodu

Kurbusega otsin oma nurrumootorile uut kodu. Tegemist on valgete käppade ja kõhualusega, vesihalli 1,5 aastase kastreeritud viisaka kassipoisiga, kes kannab nime Georg.
Georg on mänguhimuline, musi ja pai maias ja viisakas puhtust pidav kass. Olen temaga mitmed korrad kolinud ja igas kodus on olnud vaid korra vaja liivakast ette näidata ja ta käib ilusti sinna. Georg armastab vees tuunikala ja sööb pea kõike, mida ette panna (kittekatti, whiskasi, friskis jne).
Küüsi laseb ilusti lõigata ja probleeme ei ole olnud ka kõrvade puhastamise ja ussirohu võtmisega.
Põhjus, miks pean temast lobuma, on peadselt sündiv tita. Nimelt meeldib Georgile väga mängida, mis minu väikeses korteris (24 ruutu) näeb välja kiire jooksmisena ja meetri, pooleteise kõrguste hüpetna vastu seina. Sellised mänguhood on meil 2 korda päevas- korra hommikul, peale ärkamist ja teine õhtul 20.00 ajal. Enamuse päevas Georg muidugi magab, nagu kassile kohane.  smile
Kuna ma ei saa kassi lapsest eraldada (ei ole teist tuba, kuhu teda panna) ja vannituppa ei luba süda teda panna, siis otsingi Georgile uut omanikku, kelle juures saaks kiisu väheke paremates tingimustes elada.
Kuna ta on mänguhimuline ja lepib teiste kassidega ilusti (kastreeritun ei tunne ta ohustatust kellegi poolt), siis oleks vahva, kui ta saaks omale mänguseltsilise.
Suuremate lastega (õepoeg on 2ne) saab ta ilusti läbi. Kui poiss teda liiga sikutama hakkab, läheb ta vodi alla peitu. Kuni selle hetkeni laseb end paitada ja nühib ise ka vastu poissi. Kuna ta mänguhoos aga väga ei adu, kuhu ta hüppab, siis kardan, et beebi liigutamise korral, võib ta talle peale karata ja see ei ole risk, mida oleksin valmis võtma.
Georg on elanud enamuse ajast korteris, aga olen temaga ka väljas käinud (rihma otsas tatsab ringi) ja kui ta mõne aja mu ema juures maal oli, siis käis ka vabalt õues jalutamas. (Ema juurde ei saa teda enam viia, sest sealne kass on tõeline isane ja läheb Georgile kallale ja pärast märgistab kogu korterit.)

Georg elab Tartus ja pilte saab piiluda Facebookist nime alt Georg Hirm
(ta ei ole hirmus, vaid pigem kardab kõike)  tongue

Nii tore oleks leida Georgile hea kodu ja armastav omanik, kes paidega kitisi ei oleks.

Thumbs up Thumbs down