1

Teema: Närvisüsteemi kahjustus?!

Pean alustama algusest. See juhtus reede hilisõhtul. Kassid ja koer (saksa lambakoer) liikusid vabalt trepi peal ja ülemisel korrusel ringi nagu alati. Koeral tuli küll tuju vahel kassidega mürada, aga nad magasid koos ja olid üldse suured sõbrad. Reedel siis ema leidis mu kiisu Kusti kahe trepiastme vahelt kõikumast ja ta oli krampides. Me ei teadnud emaga kumbki mis juhtunud oli. Võtsin kassi sülle ja hoidsin teda, ta vasak silm ja kõrv võbelesid ja pea tõmbas vasakule küljele krampi, suust tuli sülge. See läks üle ja tal olid õrnad tasakaaluhäired. Söögiisu oli endiselt väga hea. Paar tundi hiljem asi kordus ning ma viisin Kusti TMÜ veterinaariakliinikusse. Jätsin Kusti sinna. Tänaseks on olukord selline, et Kustikene on ikka seal. Eile sai ta rahustit, mis tõmbas natuke krampe maha. Röntgen ei näidanud midagi ja vereproovid olid korras. Ta ei oksenda, tal pole ka palavikku. Eilsest hakati andma talle epilepsia ravimit. Tänase päeva jooksul pole tal krampe olnud ja söögiisu on ikka alles, aga nüüd oli selgunud, et ta ei näe vist enam eriti ja silm ning kõrv ikka võbelevad. Samuti arvas arst, et ta pole eriti magada ka saanud. Homme pidi tööle tulema neuroloog, kes teab sellistest haigustest rohkem. Hing on täiesti haige ja ei tea mis oleks õigem edasine käitumine minu poolt. Kusti on tänavakiisu, kelle ma koos tema õe Itiga koju tõin ja terveks ravisin. Nad on umbes 1,5 aastased ja ma ei taha mõelda, et ma pean oma armsa kiisu pärast kõike ikkagi tuttu panema, aga tundub, et mul vist valikut pole Kas kellelgi on kassil sarnast juhtumit olnud ja mis teie kiisudest saanud on? Loodan, et jutt sai enamvähem selge.

Thumbs up Thumbs down