Teema: Kass kakab voodisse

Saime endale suvel peaaeg 1a8k mitte päris puhtatõulise siiami kassi. Elas siiatulekut pikalt üle aga umbes 1.5kuud tagasi võis öelda, et on täielikult harjunud ning leppinud. Nüüdseks aga on ta meie voodisse juba 5 kord kakanud. Algas see suvel, mõtlesime, et okei võõras ja harjumatu koht. Panime nina sisse ja noomisime. Paari päeva pärast oli voodis sama üllatus. Siis hoidsime magamistoa ust kinni ning ei lasnud teda sinna üldse. Ükskord unustasime ära minnes ukse lahti ning tagasi tulles polnud voodis midagi. Hakkasime taas ust lahti hoidma, mis aga oli viga:( Taas sai ust kaua kinni hoitud...jätsime uuesti ukse lahti ning u kuu tagasi oli voodis taas hunnik:( Jälle oli uks pikalt kinni. Kass on igakord aru saanud, et olen ta peale väga solvunud ja üritab väga leppida. Siis proovisime, et paneme voodisse talle ta sööki. Ta käis ja vaatas, et misasja? Ning ajas toidu sealt maha. Nii hoidsime toitu seal mitu päeva. Kui varem öösiti ei lubanud teda kunagi magamistuppa siis nüüd hakkasime ust öösiti koguaeg lahti hoidma ja lubasime enda kaissu magama. Magaski meie juures teki all. Kõik oli ilus....kuni tänase hommikuni. Taas oli kakanud meile voodisse:( mis siis juba 5 kord. Milles asi??? Kui rääkisin ta eelmise omanikuga siis oli ta ka seal samamoodi teinud.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Kass kakab voodisse

KassiHulluke kirjutas:

kas te kassidele harjutamistilkasid polnud ostnud kui võtsite???

Kassidele harjutamistilkasid?

Thumbs up Thumbs down

Ei oska kommneteerida mida see eelmine kommentaar tähendas.

Küll aga olen samalaadse probleemiga kokku puutunud, ainult et meil armastas pissida voodisse. Lõpuks hoidisme ust mõne aja kinni ja pesime teki ja voodipesu kenasti kassipissineutraliseerijaga ära (ka äädikas aitab). Üks põhjus võib olla et seal on lõhn, teine see, et vb ta tahaks kahte liivakasti kuhu oma hädasid teha.

Thumbs up Thumbs down

peaks proovima neutraliseerijaga pesemist, olen ka sidrunist kuulnud.... kahte liivakasti? Pole sellest kuulnudki:) Muidu käib ilusti ja isegi vahepeal siis ei teinud voodisse kui olime ära 3päeva ning kast oli päris kole vaatepilt...Lasi viimane kord voodisse siis kui olin kasti eelmine päev ära koristanud. Ka pole ta mitte kunagi mitte kusagile mujale teinud häda. Ka eelmisel omanikul oli just voodiga probleem olnud. Ei saa ju nii ka, et natuke solvib millegi peale ja kohe on voodis hunnik. Elab meil muidu nagu kuninganna...eile aga ainuke seos oli see mis oskasin luua, et me ei lasnud teda öösel tuppa. Panime ukse kinni ja sisse sai u 5 ajal hommikul alles. Magas seal koos meiega ja hunniku tegi kui me ärkasime ja toiemtasime köögis

Thumbs up Thumbs down

Meil ka Pissub voodi, eriti just beebi voodisse. Aga kas Te kes kirjutasite sellest pissumisest, olete ka ise seda liiv akasti värki proovinud?
Tahaks ka, et kass ei pissuks, jube tüütuks muutub

Thumbs up Thumbs down

Tere kõigile meil on 1a kass ja viimasel ajal on tal tulnud paha komme pissida voodi kuigi ta teeb seda arva on se siiski väga häiriv. Kas keegi oskab nõu anda mida teha et ta enam nii ei teeks.
ILUSAID PÜHI KÕIGILE.

Thumbs up Thumbs down

Minu kass kakab ka igalepoole... tal on halb harjumus teha häda laua alla. Kui korra ära koristan on järgmine päev uus hunnik, ma ei oska sinna midagi parata, riidlen ikka ja liivakasti püüan ka tihti puhastada.
Kord kuulsin et mingi lõhn peaks kassi eemale peletama, aga ei mäleta sedagi mis lõhn se oli.

Spuuki: mai  2008 - 12. 11. 2011
Miisu: august 2011 - 18. 12. 2011
Kity: 28.11.2011 -

Thumbs up Thumbs down