Teema: Soovin võtta 2 emast kassipoega

Tere,
Sooviksin võtta enda perre umbes kuu aja pärast kahte kassipoega. Kassipojad peaksid olema soovitatavalt umbes 3 kuu vanused, kuna see on õige kassipoegade emast võõrutamise aeg. Mulle meeldiks kui kassid oleksid pärit armastavast perekonnast ja kasvanud koos oma emaga. Arvan, et kassipojad, kes on juba väiksest saati inimestega harjunud ja nendelt lähedust saanud on tõenäoliselt rohkem seltsivad. Kassipojad peaksid olema kindlasti mõlemad emased ja võiksid olla pikakarvalised ja ilusa värvusega. Omaltpoolt pakuksin kassikestele hea kodu. Olen nõus maksma kassipoegade eest ka sümboolset tasu (nt kinni maksa vaksineerimisekulud jms). Kellel on ära anda selliseid kassipoegi, palun kindlasti saata pildid ja kassipoegade iseloomu kirjelduse mulle meilile . Sooviksin saada informatsiooni ka kassipoegade vanemate kohta (kas tegemist on õue või toakassidega, kas nad on põdenud mingeid haigusi jms).

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Soovin võtta 2 emast kassipoega

Täna öösel sündsid meile 5 väikest karvast kiisupoega. Kui sul jaks oodata, siis mina annaksin nad küll heasse perre:)

Thumbs up Thumbs down

3 emast kassipoega otsivad kodu!
Kiisud on hetkel 2 nädalat ja 3 päeva vanad ja uude perre saaks nad anda juulis.

Väga aktiivsed ja käivad juba toas ringi.

Oskused, mida õpetame on: potil käimine ja toitumine ( õigetel kellaaegadel nagu väikesed kiisud peavad)

Kiisude värvid: musta- valge- oranži laikudega, helepruun ning hall valgete- oranžide laikudega.

Pildid olemas!;) Saan saata e- mailile või vaata ise minu kodulehelt:

Kiisud saab tuua Tallinnasse, Tartusse, Põlvasse, Räpinasse vm. suuremad kohad, mis jäävad Tallinna mnt. peale.

[url=http://http://margit-midro.blogspot.com/2010_05_01_archive.html]

:terv:

Tere,

Pakkuda oleks 2 korralikust perest pärit emast kassipoega, kes on saanud nii kirbu- kui ka ussitõrjet.

http://www.soov.ee/vaata.seam?id=2186082

Thumbs up Thumbs down

Kui kassi pole veel leitud, siis oleks pakkuda emane siledakarvaline must kassipoeg, 4 kuune. inimesesõbralik ja energiline, ema siiam, isa tavaline kodukass smile kui kellelgi huvi, kirjutada meilile: kadi@starline.ee

Thumbs up Thumbs down

Pakkuda 2 õde- mustvalge ja must. Asuvad Tartus.

Thumbs up Thumbs down

britakiisu: Kas sa veel soovid võtta 2 kassipoega või oled need juba saanud?

Thumbs up Thumbs down

Kas oled veel kasside otsingul? Mul oleks pakkuda kaks emast kiisukest. Üks on lumivalge, teine on kirju. Mõlemad on koheva karvaga. On kasvanud koos emaga. Hetkel on nad veel kahe nädalased, kuid kui kindel soov, siis saab kindlasti neid ka hiljem smile 
Kui on huvi, kirjuta mulle meilile: taivike38@hot.ee wink

Thumbs up Thumbs down

Kirjutage palun, kas kiisukesed on leitud. väga vana kuulutus, aga kui veel peres sõpru ei ole, siis minul on just parajas vanuses kiisukesed augusti kuus olemas. Natuke küll nooremad, saavad 3k 11. sept. Vt alafoorumit kass otsib kodu - kiku137.
Kui olete kassikesed leidnud, siis laske palun kuulutus lukku panna. Muidu muudkui loeme ja kirjutame:)

Thumbs up Thumbs down