1

Teema: appi!!!

kodus kaks kolmekuust kassipoega, vend ja õde. emast võõrutatud. nüüd siis avastasin, et õeraasul on komme venna kõhu all "tissimas" käia. posike on täiesti ära lutsutatud. kuidas sellisest rumalast kombest küll lahti saada? on kellelgi kogemusi?palun abi...

Thumbs up Thumbs down

Vasta: appi!!!

kas tõesti keegi pole enne sellist käitumist kohanud??

Thumbs up Thumbs down

Minu kass  "lutsutab" meie perekonnaliikmete pidzaamade varrukaid ohtuti...  :roll:

mjau!

Thumbs up Thumbs down

Minu kass(bruno siis) käib öhtuti mul ka teki all emmetamas, st. kintse sötkumas kui ma külili laman, ju ta ikka arvab, et kuskil kintsu küljes mul tiss peab olema big_smile

Thumbs up Thumbs down

eks ikka nagu lapsi võõrutatakse. Panna sinna kõhualla midagi ebameeldivat. No sinep ehk sobiks (mitte vene oma), lastel küll kasutati seda meetodit. Ei tea kas sobiks. Arvan, et võõrutati ehk liiga vara ära. Jätab varsti küllap ka ise järgi.

Thumbs up Thumbs down

nojahh...eks nad siis mäletavad elu lõpuni seda titeaega.
meenub onu remuse jutt, kus ühele koerale tärpentiini peale määriti, et teisi eemale hoida... aga ei tea, kas lõpetab ise ära.
ei usu ka, et liiga vara võõrutasin, olid teised juba peaaegu emaga ühesuurused ja vaene mamma oli ikka täitsa tühjaks-tõmmatud.
ühel hetkel peaks nad aga mamma juurde õue/talli elama minema, kardan, et siis on pere-idüll jälle tagasi. kas lutsivad siis tühja tissi niimoodi elu lõpuni, ei tea..
aga aitäh vastanutele ja kui keegi veel midagi arvab, ootan vastukajasid:)

Thumbs up Thumbs down

Mul vanaema juures kunagi suur kass (aastane või nii) käis emasel tissi imemas, kui sel pojad olid. Kusjuures ma ei mäelta, et emane väga selle vastu oleks võidelnud või väga lahjaks oleks jäänud. Tal oma pojad said kah söödud ja kõik oli kombes. Maa kasside värk, egas nemad ei tea, et nii ei kõlba.

Thumbs up Thumbs down

Minu kiisud (mõlemad muide, üks mingi 1,5 aastat teine 4,5) ikka lötsutavad kõiki asju ja väki..

:syda: Liisu & Lössu :syda:

Thumbs up Thumbs down

minu kass on ühe aastane ja alati enne magama minekut ta võtab ühe oma tagumistest jalgadest ja hakkab seda lutsutama ja esimestel käppadel siis lööb mõnuga küüsi teki sisse....
Igal kassil omad kombed kuidas "omas maailmas olla"...

Thumbs up Thumbs down

Võibolla võeti kiisu ema juurest liiga vara ära. Võibolla igatsus ema vastu...

Thumbs up Thumbs down