1

Teema: Väga suur mure seoses kassiga, palun aidake kiiremas korras!!

Tere, olen siin foorumis uus.
Nimelt me elukaaslasega saime võetud ca kuu aega tagasi endale 7 kuuse kassi.
Algul oli kõik tore ja ilus, aga nüüd on see nagu halb unenägu juba.
Kass närib läbi absoluutselt kõik juhtmed, arvuti, telefoni, maki jt. Mida ma peaksin tegema, et ta enam neid juhtmeid läbi ei näriks. Koguaeg peab teda valvama ja kui kodust ära läheme peame vaatama, ega mõni juhe sisse pole jäänud. Tänu kassile sai mees ükspäev elektrilöögi. Ma ei mõista miks ta nii teeb?
Mees on juba nii vihane tema peale, et tahab teda juba ära anda, täna läksime mehega isegi tülli kassi pärast
Aidake.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Väga suur mure seoses kassiga, palun aidake kiiremas korras!!

Kõik sõltub suuresti kasvatusest ja sellest millega kassil mängida on. 7 kuune kassipoeg on enamasti väga energiline ja mänguhimuline ning juhtmed võivad olla tema jaoks justkui mänguasjad. Alustan kohe sellest, et kassiga ei või mängida nt mobiililaadija juhtmega - jah on lahe kui ta seda taga ajab ja kinni püüab, kuid tema joks muutub see mänguasjaks. Teiseks, kassil võib sellises vanuses olla veel kammaste vahetumise aeg, ning just vanade hammaste ja uute hammaste vahetusest tulenev sügelemine võib panna teda asju närima. Selle vastu aitab see kui leiate lemmiklooma poest kassipojale mänguasja mida ta saab ka hammustada ja närida. Kolmandaks kui kass ikka läheb juhtme kallale, siis tuleb teda keelata (mitte ninnnunännu häälel vaid ennast kehtestaval toonil) ja ta juhtme juurest eemaldada kui ta keelamisele ei allu. Varuge kannatust ja kindlat meelt.

PS. Võite juhtmetele panna tsitruseline mahla (sidrun, apelsin) – kassid ei armasta eriti tsitruselisi.
Neljandaks tegemist on loomaga, seega ei saa talle asjad reeglina selgeks ühe korraga ja ammugi ei mõista ta miks ta juhtmeid närida ei või.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Väga suur mure seoses kassiga, palun aidake kiiremas korras!!

Kõik, mis kirjutasite on juba tehtud. Ainult selle apelsini asemel on lemmiklooma poest ostetud peletaja. Mänguaasju on tal küllaga, 4 erinevat mänguhiirt, kaks erinevat kratsimispuud, ühe kratsimispuu küljes ripub veel 2 erinevat mänguasja, siis veel suur kandiline pallimoodi mänguasi ja karp. Tegelen temaga piisavalt. Ja, kui ta juhtmeid on närinud, siis pole kordagi teda ninnunännutanud, vaid korralikult kasvõi laksu andnud, aga ta ei saa aru.

Thumbs up Thumbs down