1

Teema: Sooviks kiisupreilit oma perre.

Me otsime endale uut pereliiget. Soov on võtta märtsi lõpust endale pikakarvaline kiisupreili (kui ei ole pikakarvaline siis pakkuda võib ikka!). Vanuses 2-4kuud (kuna ta peab harjuma koera ning teise kiisupreiliga).

Me ise asume Tartus, kuid vajadusel saame ehk mujalt ka kiisukese kohale organiseerida.

Parimate ootustega

:s6ps:

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Sooviks kiisupreilit oma perre.

on pakkuda vastsündinud karvata kasse)))))) don sfinksid. on 1,5 nädalat tagasi sündinud)) kui huvi on siis andke teada rina@mostwanted.ee  olemas don sfinksid karvaga ja ilma ka))) nii et andke teada)))):cat::cat::cat::cat::cat:

Thumbs up Thumbs down

Oma kodu otsib u. 8-kuune pikakarvaline isane kassipoiss Hundu. Hundu kasukas on uhke - pikk, tihe ja väga omapärast värvi - hõbehalli ja musta segune. Hundu ise on sõbralik noormees, meeldib mängimine, õhtul telekavaatamise ajal süles keerutamine ja nurrumine. Hundu kiituseks tuleb veel öelda, et ta ei tee kunagi kellelegi kurja, loomaarsti juures käitub väga ilusti, laseb endaga kõike vastuvaidlemata teha. Ja tema parimaks sõbraks on hoiukodu väike toakoer:) Vaksineeritud, kastreeritud ja kiibistatud. Asub hoiukodus, tel. 56654508

Vaata pilte:
http://virumaa.varjupaik.ee/view_album.php?set_albumName=album494

Samal lehel on ka teisi ilusaid pikakarvalisi kasse, kes sobivad nii teiste kasside kui ka koertega.
Võtke ühendust! Transport Tartusse on kindlasti teostatav.

Thumbs up Thumbs down

Kas olete leidnud omale kiisupoja?

Thumbs up Thumbs down

Olete leidnud omale kiisu? smile

Kui ei, siis http://www.kass.ee/viewthread.php?tid=4427&page=1#pid41449  smile

Thumbs up Thumbs down

Meil Hiiumaal Varjupaigas on pakkuda väga palju ilusaid kiisusid:) Koertega on kõik harjunud, käivad liivakastis, söövad kõikke:) hästi toredad ja ilusad:) on pikakarvalisi ja lühikesekarvalisi:) noori kui veidi vanemaid...enamus kasse on streiliseeritud
Kui huvi on veel ja pole omale sobivat leidnu siis kirjuta mulle riinakyttim@gmail.com

Thumbs up Thumbs down

7 Viimati muutis kadiii23 (24.11.2010 00:12:18)

Pakkuda siledakarvaline must kassipoeg, emane, 4 kuune. Hästi inimesesõbralik, ema on siiam ja isa tavaline kodukass, tõugu ei tea smile liivakastis käimine selge, energiline ja mänguhimuline kiisu asub Raplas, võimalik oleks tuua ka näiteks Tallinna. Kui oleksite huvitatud, võib uurida ka kiisu Tartusse toomist. Soovi korral võin kassipojast pilte saata. Minu meiliaadress: kadi@starline.ee

Thumbs up Thumbs down

KAs olete kiisu leidnud juba? Kui ei, siis oleks pakkuda kaks emast kassipoega, on koertega harjunud. Hetkel alles kahenädalased. Pilte siin: http://album.ee/album/562503/50279537

Thumbs up Thumbs down

Tere! Mul oleks ära anda valge kassipoeg 2 kuune pikema karvaline smile Olen teinud ka videosi ja pilte,kui soovi on,saadan sulle smile  Minu email pr.heddi@gmail.com

Thumbs up Thumbs down

See on juba üle kahe aasta vana teema, kas tõesti võib arvata, et selle  aja jooksul ei ole kassihuviline omale kiisut leidnud, eriti veel arvestades seda, et Eestis on turg kassipoegadest üleküllastunud.

Thumbs up Thumbs down