1

Teema: PAKUN KODU KASSIPOJALE

SOOVIME KODU PAKKUDA KASSIPOJALE.  big_smile  ASUME PÄRNUS.
rando765@hot.ee  cool

Thumbs up Thumbs down

Vasta: PAKUN KODU KASSIPOJALE

Tere,

Ma ei tea kas Te olete juba endale kiisu leidnud.2 a tagasi päästsin ma hukust ilusa musta emase kassi kellel kõhu alt ja käpad valged.( ise on must aga kõhu all valged karvad on südamekujuline) Ta on väga terve ja ilus kiisu,lasin ta steriliseerida eelmise aasta suvel.Lollusi väga ei tee ja on väga sõbralik.EElmise aasta aprillis andsin ta sõbrannale hoida kuna ise pidin ära sõitma nädalaks ja ta võttis sõbranna kohe omaks.Magada meeldib talle kaisus,lööb palju nurru ja on tubli.Põhjus miks ma ta pean ära andma on et sõidan ise augusti lõpus inglismaale ja mul ei ole võimalik teda enam pidada kuigi mul väga valus teda ära anda.Sooviksin leida talle peremehe kes hoiab teda ja armastab,annab talle palju hellust ja hoolitsust sest arvan et mina olen talle seda piisavalt pakkunud ,ta on tõesti tubli kass.Kui Te ei ole leidnud endale juba siis kui soovite saan saata Teile pilte.Ja kui Teil peres laps siis oleks ta asendamatu sõber teie lapsele. Ma ei kiidaks teda niipalju kui ta seda väärt ei oleks!:) Jään Teie vastust ootama.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: PAKUN KODU KASSIPOJALE

savi kirjutas:

SOOVIME KODU PAKKUDA KASSIPOJALE.  big_smile  ASUME PÄRNUS.
rando765@hot.ee  cool

Olete leidnud oma kassipoja juba? Mul pakkuda 2 isast triibulist wink Ise asun ka Pärnumaal wink

Kui on soov siis kirjutage;)
Päikest

Thumbs up Thumbs down