1

Teema: omapärane kass:P

tere
võtsin endale hiljuti isase kassipoja, saab kohe 3 kuuseks...meil olnud peaaegu kuu...mul on taga mitmeid probleeme, alustades sellest et ta karjub kogu aeg, eriti sis kui ma ära lähen kodust, jätan talle küll alati raadio mängima, aga sellest pole kasu.....kas tal on igav ja kas ma peaks kasutama veepritsi...otsib ta tähelepanu?......lihtsalt väga hull.....ta karjub ka niisma......ta on toakass....teiseks on ta väga memmekas...viimasel ajal pole tal minigit iseseisvust, kogu aeg on seal kus mina, olen elukaaslast mul ei hoia ta üldse nii palju...mul on ka varem kasse olnud aga sellise iseloomuga mitte..ma ei saa taga tegelda 24/7 vahepeal peab ta ka omaette mängima...
Kas ma olen ta ära hellitanud??Kas keegi oskab minigit lahendust pakkuda? sad

Thumbs up Thumbs down

Vasta: omapärane kass:P

[*][/*]

TERE

MINU KASS on 1aa.ja 6 kuune ma võtsin ta siis kui ta oli 2 kuune!

minul  karjub seni ajani võibolla aitab see et

et mängid palli jne! tongue

Thumbs up +1 Thumbs down

Mõned kassid ongi häälekamad kui teised. Veepritsi on mõtet kasutada siis, kui näiteks kraabitakse mööblit või tehakse muud pahandust. Kui kassiga tegeletakse piisavalt ja ta ikka rahulolematu näib, siis äkki oleks abi, kui võtaksite teise kassi talle seltsiks?

Thumbs up Thumbs down

Tere!
    Ühel minu sõbrannal on isane kastreeritud kass. Ka samas trepikojas elab tavaline emane kass ülakorrusel. Ehk ka Teie naabruskonnas elab mõni emane kass. Isegi siis kui jooksuaega pole ihkab ta selle emase kassi juurde. Kas Teie kass on kastreeritud, või on tema pesakonnas veel mõni tujukam kassipoeg. Parem oleks järele uurida. Ka vanemad sellele kassile võivad geene edasi kanda. neutral

Villakud , Deegud ja Kassid! (L)

Thumbs up −1 Thumbs down

Mu kass on ka alati seal kus on teised.
    Üksi olla ei taha.
    Tingitud on siis sellest, et emakass jättis ta kui ta oli väike ja inimesi ka suurt tema ümber ringi ei liikunud.
    Kartus sees, et jääb jälle üksi.

Thumbs up Thumbs down