Teema: ussirohu tablett

Ma pean homme uuesti ussitohtu andma, oma 2,5 kuusele kiisule, tableti kujul.
Mida teile on arst soovitanud pärast seda kassile süüa anda.
Mulle ütles, et peaks olema poole vähesema toidu peal, kuna usside laiba vedelik koormab niigi magu, ning teeb kõhust lahti ja nii u 3 päeva.
Aga jube kahju on anda talle vähem süüa, sest ta alles hakkas korralikult ning isukalt sööma.
Sooviks teie kogemustest kuulda smile

Vasta: ussirohu tablett

Mina küll pole midagi sellist kuulnud..Kui ma oma kiisule tableti andsin sõi ta samamoodi ja ma küll ei hakanud tema söögi portsjoneid vähemaks tegema. :roll:

Thumbs up Thumbs down

aga kas tal oli kõht lahti?

Mina ka ei ole sellist asja ennem kuulnudki.  Peale ussirohtu tableti andmist nii väikesed kui suured kassid söövad nagu tavaliselt ja kõht lahti ei ole.

Heart\'s Choice - Vene Sinised Kassid
http://www.hearts-choice.com

Pole samuti midagi sellest kuulnud. Minu kass oksendab sageli pärast ussirohu andmist, ükskõik siis, kas tegu on tabletiga või pastaga.

Dogs have owners, cats have staff.

Ma pole samuti midagi sellist kuulnud. Toiduportsjoni ka ei pidanud vähendama, pigem natuke juurde panema, sest tableti mõru maitse ei meeldinud minu kassile. Kass oli siis aasta ja umbes üks kuu vana kui ussid olid. Oksendas vaid enne kuuri. Kui usse enam polnud, siis ei oksendanud enam.  neutral

Villakud , Deegud ja Kassid! (L)

Thumbs up Thumbs down

Pole samuti kunagi midagi sellist kuulnud, et peaks toitu vähendama, pigem annavad arsti nõu millega ussirohi sisse saada - nt anda koos millegagi mida kass väga armastab, meie puhul saiakate smile Nüüd oleme saanud kenasti hakkama niisama sissesäätmisega, tablet sügavel kurku ja suu kinni. Arvestades et tegemist teil pisikese kassiga, siis tema vajab kohe kindlasti toitu, et areneda ja kasvada. Lisaks ei pruugi kiisul usse ollagi, kui te seda just kindlalt ei tea.

Thumbs up Thumbs down

Pole samuti kunagi midagi sellist kuulnud, et peaks toitu vähendama, pigem annavad arsti nõu millega ussirohi sisse saada - nt anda koos millegagi mida kass väga armastab, meie puhul saiakate smile Nüüd oleme saanud kenasti hakkama niisama sissesäätmisega, tablet sügavel kurku ja suu kinni. Arvestades et tegemist teil pisikese kassiga, siis tema vajab kohe kindlasti toitu, et areneda ja kasvada. Lisaks ei pruugi kiisul usse ollagi, kui te seda just kindlalt ei tea.

Thumbs up Thumbs down