1

Teema: Antonio ja Gustav:)))

Tere,minul on kodus 2 kassi m6lemad isased nagu nimedest aru saada:)                                          Antonio on nyydseks juba u.3 aastane.Musta valge kirju ja sale poiss.Sain ta internetis otsides...kui ta algul meile toodi(yx suur t2di tuli tibatilluke n2uguv kiisu poeg turjapidi n2pus)oiii kuidas ta haises big_smile ,tundub et oli lehma laudas syndind.Hais pysis p2evi... Ta oli nii tilluke ma ei tea kuidas inimesed nii v2ikseid kiisusi yldse 2ra annavad,avan et oli kusagil alla kuu.K2is ja tudises nagu olex zeleest jalad all.K6ige naljakam oli veel see et kui ta liivakasti panime siis esimese hooga kukkus ta liiva s66ma big_smile v6ttis 2 ampsu ja siis pissile...nii,et v2ga tubli.Hakkas kohe potil k2ima ja s66ma.Arsti visiidil k2iies saime teada et kiisul veel k6rva lestad ja p6hi ei tahtnud tal ka algul kuidagi pidada.Nyydseks probleemid lahendatud ja nagu toa kassile kohane ka kastreeritud.
Kasvas temast yx kuri kiisu smile mitte minu vastu aga teiste ja eriti meest vastu!Aga mulle on ta ikka minu Antonioke ja keegi ei tohi tema kohta paha 6elda.(oli ka naljakas juhus kus s6brad olid meil ja yx poistest v2sis 2ra.Me aga tahtsime v2lja veel minna ja kuna ta oli n6us magama j22ma yxi siis j2tsime ta sinnapaika.U.5h.p2rast kui tagasi tulime oli poiss kadund.Yhe toaline korter aga poissi ei kusagil.L6pux l2ksin vannituppa ja mida ma n2gin.....poiss magas vannis saunalina ymber.2ratsaime poisi siis ylesse et 2kki tahab ikka madratsile tulla,vastas ta et ei julge... smile a oli wc l2ind aga kass ei lastnud enam v2lja oli susisend nii et jube ukse ees big_smile  big_smile  big_smile VOT NII saime kassi yhes koeraga.Kuigi mina vist polegi teda susisemas kuulnud ta teeb yldse v2ga naljakat h22lt(m6kitab nagu lammas ja nii iga lause peale mis sa talle ytled ja te ei kujuta ette kui tyytu see on eriti kui on vaja riielda ja iga s6na peale tuleb mingi m6gin)Yks koera komme on tal veel ,ta armastab asju 2ra tuua kui talle viskad ja lausa v2simatult! Musi armastab ka teha!!!!

Teine kass Gustav on meil alles selline puberteetik.Yleni oranz ja veidi pikema karvaga.Temagi leidsin internetist.Perenaine t6i toast r2tiku sees yhe pambu.V2ga kiiresti lykati kass mu transpordi puuri koos r2tiga. hmm Kahtlane!!Kodus siis hakkasime kiisukest uurima ja vaatasime et k2pakesed imelikult mustad....M6tlesime et ok vb mustus(k6ik ju kirj,et oiii neil toa kassid puhtad ja hoitud aga kunagi ei tea t6de ennem kui ise l2hedalt uurid v6i kohale marsid.)Mustus ei kadunud...Siis alles tipasime et p6lenud kassi k2pa padjad.Oiii ma olin vihane,kuidas annad nii looma midagi ei ytle ja arstile ka ei vii.Jooksuga siis arstile.6nneks arst ytles et pole hullu ja nyyd on k2pad ilusad roosad nii nagu peavad.Ja ka temaga oli mingi k6hu jama...Ostsime siis rohtu ja sai pidama.
Ma ei teagi,kas mulle tundus nii v6i oligi see kass nii elur66mus aga kohe kui ta meile sai ta nurrus ja nurrus ja teeb seda siiani kogu aeg ainult siis mitte kui magab.J2i mulje nagu ta oleks v2ga 6nnelikuks saanud kui meile tuli smile
Ta on kass kellel on vaja t2helepanu kogu aeg.Kui ei tehta v2lja, kisab nagu v2ike laps nii pikalt kui torust 6hku tuleb.Tahab pai ja kallistusi.Ilge memmekas.Aga selle eest 6udsalt ahne ta v6ib laualt v6i isegi sinu silme alt nii kiirest asju varastada et sa n2ed ainult silm nurgast kollast jutti!!Ta isegi tomineerib vanema kassi yle t2ielikult.Ronib ka tema kaussi ja ajab minema...V2ike p2tt ja ylbik ka!!!
Temagi on nyydsekskastreeritud ja loodetavasti v6tab see tal tuure maha natuke.Aaaaa ja ta s66b k6ike mis ette juhtub nii toitu kui k6iki juhtmeid ja muud sodi mis maha peax kukkuma.Nii et toad peavad alati puhtad olema ja maas asju ei tohi vedeleda big_smile

Sellised on siis minu kiisu poisid...kui keegi l6puni j6udis lugeda big_smile

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Antonio ja Gustav:)))

Jõudsin ikka  tongue . Ja vahvad nimed kassidel!

Thumbs up Thumbs down

2it2hhh poisid ise ka vahvad.Nagu ma Antonio kohta ka kirj.et tassib meile asju tagasi siis ta on juba oma tund tassind meil vanni kardina r6ngast.Naljakas harjumus tal aga meie k2ed on juba valusad big_smile

Thumbs up Thumbs down

Hea et viitsisid nii pika jutu kirja panna, igatahes lugeda oli väga põnev.
Palju tervisi kiisudele!

Thumbs up Thumbs down

big_smile  big_smile  big_smile Ma olen haige ja niiii igav on smile Mees naeris ka  et kirj. ma siis raamat juba....

Thumbs up Thumbs down

vägaa lõbusad kiisud on. smile Millega sa seda kõhulahtisust ja kõrvalestu ravisid kui küsida tohib? tongue mul jube kahtlane tunne et minu väiksekesel ka lestad, kuna käpad käivad kõrvas koguaeg sad

Tervitused ka väikese Auri poolt smile

Thumbs up Thumbs down

K6rva lestade vastu pani arst korra minu arust mingeid tilku ja siis paar p2eva pidin mina seal tikkudega(vati omadega)kaevama:D Ja tegelikult on lihtne selgeks teha kas on k6rvadega midagi v6i ei...kui k6rvad puhtad siis on ok aga kui ikka sodi t2is,mustad seest siis peaks arstile p66rduma.
Ja k6hulahtisuse vastu andis meile ka arst mingeid pastasi(mida nad muidugi vabatahtlikult suu sissegi ei v6ta).Ja eks aitas ka aeg,kiisud harjusid nii meie kui kodu ja toiduga.

Thumbs up Thumbs down