Teema: Pärsia kass ja Siiam omavahel

Tere! Minu tuttav tahab paaritada Pärsiat ja Siiamit, aga ei ole leidnud valgamaal. Kas üldse oleks mõtet ja millised pojad tuleksid. Neil endal on Siiam, sugu ei küsinud. Kust leiaks Valgamaal mõne Pärslase? Endal elab vastasmajas koos kaks Pärslalst, isane ja emane. Ei tea kas on stililseeritud ja kastreeritud. Kui ise seda Siiamit nägin tundus Isane. hmm

Villakud , Deegud ja Kassid! (L)

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Pärsia kass ja Siiam omavahel

Mis teema? Nagu teglt ka, nagu neid nn tõuta kasse vähe oleks maailmas. Ükski normaalne tõukassiomanik nagunii sellist eksperimenti tegema ei hakkaks. Terved loomavarjupiagad on täis erinevaid ristandeid, kes ootavad kodu, milleks veel neid kasse juurde toota?!

Thumbs up Thumbs down

Palun ärge paaritage kasse! Nagu Depsy juba ütles - kasse on kõik kohad täis, kõigile ei jätku kodusid! Ise otsin oma hoiukassile kodu juba 1,5 aastat ja ei ole veel leidnud, kuigi ta on ilus ja korralike kommetega kiisu.

Thumbs up Thumbs down

No muidugi on neid palju, aga nad tahavad enda jaoks, mitte rahaks varjupaigale. Nende oma on emane, hiljuti sain teada.

Thumbs up Thumbs down

5 Viimati muutis lintsik (02.02.2011 00:03:59)

Rahaks varjupaigale? Kas ma sain nüüd tõesti väga valesti aru, või Sa arvad et varjupaigad kiisude pealt midagi teenivad ja kasumisse jäävad?:O Vabandust, kui millestki valesti aru sain smile

Thumbs up Thumbs down

Postituste järgi otsustades on KassiHulluke  laps, kes alles õpib elu tundma, seetõttu ei maksa kõike nii sõna-sõnalt võtta, ning võib ju lapsele tema apsakad andeks anda.

Thumbs up Thumbs down

Ma ei mõelnudki midagi halvasti ja ma pole sellele eriti tähelepanu pööranud, kes on laps ja kes täiskasvanu  smile Mõtlesin lihtsalt kas ma sain tema sõnastusest ikka õigesti aru.

Thumbs up Thumbs down

Hullumeelne...
Veel üks tõestus ja põhjus selle kohta, et kasvatajad peavad olema vastutustundelised ja lemmikuteks minevate kassipoegade kastreerimist/steriliseerimist nõudma.
Loodan tõesti, et see ükskord ometi Eestis arenema hakkab.

Thumbs up Thumbs down

Nad tahavad enda jaoks? Kardan küll, et poegi tuleb rohkem, kui üks või kaks ja ülejäänutele on siiski vaja hakata kodusid otsima...

Thumbs up Thumbs down

lintsik kirjutas:

Rahaks varjupaigale? Kas ma sain nüüd tõesti väga valesti aru, või Sa arvad et varjupaigad kiisude pealt midagi teenivad ja kasumisse jäävad?:O Vabandust, kui millestki valesti aru sain smile

Loomulikult mina nii ei arvanud.  neutral

Thumbs up Thumbs down

kalvi69 kirjutas:

Nad tahavad enda jaoks? Kardan küll, et poegi tuleb rohkem, kui üks või kaks ja ülejäänutele on siiski vaja hakata kodusid otsima...

Neid tuleb alati rohkem. Kass on endal viie aastane, ja see ka ju 10 poega ei anna. Neil on väike pere, ja nad saavad hakkama.  wink

Thumbs up Thumbs down

lintsik kirjutas:

Ma ei mõelnudki midagi halvasti ja ma pole sellele eriti tähelepanu pööranud, kes on laps ja kes täiskasvanu  smile Mõtlesin lihtsalt kas ma sain tema sõnastusest ikka õigesti aru.

Nojah, pole hullu kui keegi minust aru tõesti ei saa.  big_smile

Thumbs up Thumbs down

lintsik kirjutas:

Kui varjupaigast võetakse kass, makstakse ju varjupaigale umbes 200. Siin pole midagi, millest aru saada.

Thumbs up Thumbs down

nurrunuffi kirjutas:

Postituste järgi otsustades on KassiHulluke  laps, kes alles õpib elu tundma, seetõttu ei maksa kõike nii sõna-sõnalt võtta, ning võib ju lapsele tema apsakad andeks anda.

Ma küll ei näe siin mingit apsakat... :S

Thumbs up Thumbs down

Ja selle 200 krooni eest saad endale kassi, kellele on tehtud vaktsiinid ja ussitõrje. Kui võtad kuskilt mujalt kassi, kes neid saanud pole, pead selle raha lihtsalt loomaarstile maksma(võib-olla rohkemgi, ma ei tea. Ise võtsin alles hiljuti varjupaigast kassi.)

Thumbs up Thumbs down

lintsik kirjutas:

Ja selle 200 krooni eest saad endale kassi, kellele on tehtud vaktsiinid ja ussitõrje. Kui võtad kuskilt mujalt kassi, kes neid saanud pole, pead selle raha lihtsalt loomaarstile maksma(võib-olla rohkemgi, ma ei tea. Ise võtsin alles hiljuti varjupaigast kassi.)

Just! big_smile

Thumbs up Thumbs down

SEE TEEMA ON LÕPETATUD!

Thumbs up Thumbs down