1

Teema: rohu andmise nippe

10 päeva on pisike kibe tablett vaja anda. Toiduga nagu ei lähe ja vägisi toppides on ta niiiii kiire seda välja sülitama. Pärast tatistab veel tükk aega, pole üldse kindel palju sellest tabletist kõhtu sai....

Thumbs up Thumbs down

Vasta: rohu andmise nippe

Mul on muuhulgas õnnestunud anda koos sulatatud juustuga, sest see meie kassidele väga meeldib. Aga see on paras mökerdamine. Teine variant: catnipi kommid (need rohelised tükikesed) lähevad peos soojendades pehmeks ja siis ma mätsin paar catnipi kommi tableti ümber sõrmedega kinni. Söövad täitsa vabatahtlikult.

Meie oleme andnud saiakattega, sest kassid lausa jumaldavad seda. Viimine kord andsime nii et suu laht ja tablett kurku ja siis suu kinni. Läks alla küll.

Thumbs up Thumbs down

No mina ei saanud ka vanasti absoluutselt kassile rohtu sisse. Kunagi pidin teda isegi süstima, seepärast, et tabletti oli võimatu sisse saada (kuigi tagant järele mõeldes oli süstimine ikka jubedam). Kuna nüüd saab pikemat aega kass juba iga päev rohtu, olen ise ka osavamaks muutunud. Minu kassi puhul see toidu sisse toppimine ei aidanud. Isegi kui väga hea söök oli, siis ta seda ei puutunud või oli näha, et tableti ümbert oli söök ära söödud. Kõige parem variant on ikkagi tablett võimalikult sügavale kurku saada, muidu läkastab välja. Vahel küll kakleb ka, aga enamasti saan nüüd paari sekundiga talle rohu sisse.

Dogs have owners, cats have staff.