1 Viimati muutis kittylexy (03.02.2011 14:03:33)

Teema: Kiisu paistes..

Kirjutan, et kas kellelgi on olnud äkki kiisuga sama mure ja teab nõu anda. Loomaarsti külastus alles ees, aga küsin siiski nõu. Meie 9-kuusel kassipreilil leidsin paar päeva tagasi kõhu alt mügariku.. Tänaseks neid mügarikke juba mitu ja sain aru, et preilil tissid paistes. Ikka sellised suured kõvad tükid otse naha all nibu juures. Kas mingi põletik? Möödub see ise või tuleb sekkuda kuidagi kirurgiliselt? Andke nõu, kel samamoodi olnud..

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Kiisu paistes..

Kas tiinuse saate täielikult välistada?

Thumbs up Thumbs down

3 Viimati muutis Aime (04.02.2011 01:10:44)

Vasta: Kiisu paistes..

"Tissid paistes" kõlab nagu oleks jooksuaeg. Arvestades vanust ja aastaaega ilmselt päris esimene või esimesed jooksuajad. Osadel emastel lähevad tissid tursesse jooksuajal. Minu oma emasel regulaarselt igal aastal alates jõuludest kohe jooksuaeg ning tissid nii turses nagu imetaks, lausa ripuvad alla. Alles nüüd hakkab (ja praegu juba veebruar) taanduma.
Ja no muidugi võib tiine ka olla, kui tegemist vabakäigukassiga.

Vasta: Kiisu paistes..

Tiinuse saab välistada jah, sest täielik toakass on. Täna arsti juures käidud ja saime antibiootikumide kuuri, et paistetus alla saada. Kuid arst ütles, et hormonaalsest murest on tõenäoliselt välja kujunenud kasvaja. Nüüd siis loodame parimat ja puhkame, et äkki ikka läheb üle.

Thumbs up Thumbs down