1

Teema: kas saakside nõu anda?

tere!kas sa saaksite nõu anda!täpselt siis nii et mul on kassil selline komme et ta magab kogu aeg mu venna juures sad  sad  aqa ma väga väga tahaks et ta minu juures magaks smile !ppalun aidake kuda ma saaks  nii et mu kass ehk nuki magaks minu juures!!!!!!!!!!!! mu kas on muidu isane ja siiam cool

Thumbs up Thumbs down

Vasta: kas saakside nõu anda?

aq  ma pööran talle rohkem tähelepanu ikka ta ei maga minu juuures sad  sad  sad

Thumbs up Thumbs down

Kes teie peres talle süüa annab?
Kas tal asub pesa venna juures?
Otsi mõni tema lemmik asi, kus tal peal meeldib olla (kui on mõni tekk või padi).
Üldiselt mul kass on kas minu juures fliistekil või kapi otsas. Kui fliistekki koha peal pole, ta minu juures ei maga.

(Ps, keegi võiks teemat liigutada, vales kohas on- foorumi ettepanekutes ja muredes, peaks olema kasside käitumise või kassielu juures.)

Thumbs up Thumbs down

4 Viimati muutis Depsy (28.10.2010 21:42:22)

Üldiselt on nii et kassid tunnetavad ära inimesed, kes on tõelised kassiinimsed ja kes mitte, hoolimta sellest et need inimesed nagu nt sina võid väga oma kassi armastada nagu minagi. Ma annan oma kassidele süüa, mängin nendega, paitan, kammin ja nad isegi magavad mu voodis aga kui saab süles olla, siis eelistavad nad mul alati õeraasu. Miks? Sest nad tunnetavad inimesi, nii näiteks osadest inimestest käivad nad alati kaarega mööda ja teisele ronivad lausa sülle.

Thumbs up Thumbs down

olen kuulnud,et kassid lähevad kõige rohkem selle juurde kes kasse ei salli. sad
aga kui kõrgel su voodi on neutral kassid armastavad väga kõrgeid kohti smile

Thumbs up Thumbs down

Hei! kas oskab keegi nõu anda,kuidas edasi tegutseda,kui pärslane kodu ukse  tagant ära viiakse!? Laps käis sisse-välja ja  uks jäi lahti vahepeal,kortermajas elame ja maja uks lukus alati,et ikka vist keegi kohalikest võttis kaasa! Varjupaigad olen läbi käinud .Terve elamurajooni kleepisin kuulutusi täis aga ei miskit infot ja igalpool kuulutanud ka! Tohutult suur mure on ,kuna meie Mona-Liisa allergiline ja vajab eri toitu ja ravimeid! Kiibistatud on ta ka!

Thumbs up Thumbs down

Kas saaksite aidata ?
Mul nimelt niisugune mure, et mul on umbes 5 kuune kassipoeg kodus, aga ta ei lase endale pai teha, ta tuleb kohe kallale. Vahest ei saa toas ringigi liikuda kui ta juba hammaste ja küüntega mul kõvasti kallal on !  roll  roll  roll
Ja mul ka teine mure, et kas see on loogiline et kass just öösel hakkab igasuguseid vempe tegema. Kolistab, jookseb müdinal ringi. ühesõnaga tekitab hullu lärmi. Aga päeval istub minu süles, kui ma arvutis olen. Ta nagu arvuti hull, kui keegi arvutis on, siis tema peab ka olema süles, ja kui sülle ei võeta siis ronib arvutilauale  big_smile  big_smile  big_smile

Thumbs up Thumbs down