Teema: Käpp-Solo ehk mr.Cäpp

Heihei! Olen foorumis täiesti uustulnuk.
Mina tahan kangesti rääkida oma isasest kiisust Käpp-Solo'st ehk siis Käpp,Nuudel,Poiss, James või mr.Cäpp. Ta reageerib siiski Käpake ja James ja neid me siis kasutamegi igapäevaselt.
http://static1.fotoalbum.ee/fotoalbum/318/113/0795565770c43e.jpg
Cäpp on 6 aastane kui juba 2.märtsil saab ta 7 aastaseks mis tegelikult polegi enam nii noorusaeg aga ega ta väga vana ka pole smile Ta on siis meil ainuke kiisu kes nii kaua elanud on, kuna kõik teised on julmalt ära tapetud  sad  (puhake rahus kallikesed)

Käpp on pruunikas hallikas kirju ehk siis ta on kodukass, meie tõukass Krants !:D Tal on SUUUUUUUUUREEEEED leemurisilmad ja need on rohelist värvi, samuti on tal hiigelpikk saba mis tal kõndides alati küsimärgi kujuga on. Ta on NIIIIIII energiline, see on lihtsalt vaimustav.  lol Nii kraps ta polnud enne seda kui ta jäi üheks või rohkem nädalaks väga raskelt haigeks. oksendas verd mitu korda päevas(haiguse alguses siis ainult toitu ja valget vedelikku), ta kokkus vahest põrandale pikali ja kõhnus, ei söönud ega joonud. Need sümptomid tekkisid suhteliselt samal ajal niisiis me viisime ta arstile ja peale põhjalikku uurimust öeldi, et tal on diabeet. Mina olin muidugi murest murtud ja nutsin nii kaua aega. Ema ja isa pidid teda kõgu aeg kaela süstima ja pastat suhu panema. Õue ka vaene loom ei saanud aga see ei sobinud talle sugugi, sest et ta on ju õuekass. Olukord oli päris lootusetu, kuna too pasta mida pidime söötma, see ka talle ei kõlvanud, tal oli kohe nii paha et söögist lugu ei pidanud. sad Ime oli suur kui ühel hommikul joogikausi juures vett jõi ja siis läks kõik jälle ülesmäge ja miskipärast enam me pole pidanud teda süstima(loomaarsti kinnitusel)

Nüüd on ta jälle oksendama hakanud aga asi pole veel väga tõsine.

http://static1.fotoalbum.ee/fotoalbum/287/301/07190095308bd1.jpg

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Käpp-Solo ehk mr.Cäpp

Mida sa ajad?
1.meie teised kassid ei ole ära tapetud ,vaid esimene kass oli kange kakleja ja läks kdust liiga kaugele ja jäi auto alla, teine kass jäi ka auto alla,aga kuna see juhtus talvel siis ta külmus ära\inimesed on tõesti julmad.mina ei usu et nad tahtlikult alla aeti.
2.Käpakesel ei ole diabeet,mida sa ajd,seda ainult kahtlustati.Need süstid olid oksendamisvastased ja see pasta oli selle jaox et ta oma vitamiinid ja vajalikud ained saax,kuna ta ei söönud üldse.Lõpux ei avastatudki muud kui,et k'pal oli stress,kuna kõik näitajad olid korras.
3.Kuna see stress vms kuidas nad seda nimetavad oli eelmine aasta samal ajal,et õues oli nii palju lund et ta ei saanud väljas käia hädal ja pidi leppima potiga(õuekassile on see väga alandav).Ja üldse tal on meeletult igav toas passida ,ja õues on ka külm,siis tal see talvemasendus peale tuligi,ja see et ta nüüd jälle oksendab,näitab seda sama,kuna ta hetkel ei saa ilma tõttu väljas käia ja peab leppima kassipotiga.
ja mina arvan ,et ta üldse oksendab karvapallitaolisis asju.Ja kui asi peakski jälle hullemaks minema siis me läheme ju arstile niguinii.
vot.Yea.

Thumbs up Thumbs down