1

Teema: Anni ja Sophie

Tere! Mina olen Anni ja liitusin selle lehega, kuna minu ellu ja elamisse tuli 29. oktoobril selline pisike tegelane nagu Sophie:) Sophie on väikene kassipreili (viimasel ajal tundub siiski, et hakkab vist kiisupoisi moodi minema:D), kes on täiesti tavalist maakiisu tõugu. Sophie on väga aktiivne putukas, olles selle lühikese aja jooksul jõudnud juba korda saata nii mõndagi:) Näiteks ärkasin ühel hommikul üles ja vaatasin, et toas on lund sadanud. Tegelikult oli Sophie-Kallike öö jooksul kätte saanud minu vatipadjakeste paki ja selle sisu mööda tuba laiali laotanud. Samuti avastasin ühel päeval koju tulles, et Sophieke on esiku seina najal kõrgushüpet harjutanud (uus isiklik rekord 153 cm!) ning oma katse lõpetanud koos tapeedi alla rebimisega. Aga ta on ju nii armas, ma ei saa talle seda pahaks panna:)
Tegelikult on Mul ka üks küsimus. Et kui nüüd tõesti selgubki, et mu Sophie on tegelikult poiss, kas ma peaksin tema nime ära muutma? Ta ise on oma nimega juba harjunud, reageerib sellele. Kas teie arvates on tähtsust, et poisil on poisinimi või võib ta Mul ikkagi Sophieks jääda?

Tervitades
Anni ja Sophie

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Anni ja Sophie

oiii Anni ja Sophie, keda ma siin näen big_smile väga tore, etka liitusid selle foorumiga, siin palju kasulikku tongue

Minu nõrkus on exotic'ud!

Thumbs up Thumbs down

...ja ma arvan et Sophiel võib küll olla nimi Sophie, kuigi tuli välja et ta on meessoost big_smile pole hullu

Minu nõrkus on exotic'ud!

Thumbs up Thumbs down

Tere! Ma arvan ka, et pole hullu, et kui ta ka oleks isane, siis võiks ta nimi olla Sophie.

Villakud , Deegud ja Kassid! (L)

Thumbs up Thumbs down