1

Teema: Vetekspert Lasnamäel

Lugu siis järgmine. Kui Sonja ära tõin eelmisest kodust, siis mõned päevad hiljem avastasin et kiisu hingab nagu raskelt läbi nina, nohiseb ja aevastab koguaeg. Tahtsin esialgu Tiina Toometi kliinikusse aega panna kirja, aga kuna elan lasnamäel ja töötan lasnamäel, siis töö ajal oli mugavam minna ikka oma elukoha lähedale loomakliinikusse. Ja ei tahtnud nii pikka sõitu ka ette võtta pisikese loomakesega. Panin siis aja kirja arstile ning sain juba sama päeva lõunal arstile. Läksin kohale ja üks noor arst vaatas siis kassipoega ja ütles, et ei tohiks olla midagi tal viga, et silmades põletikku pole ja et hingamisega on ka kõik korras. Aga ütles siis et igaks juhuks teeme talle kaks immuunsüsteemi tugevdavat süsti (ja seda tuli korrata kolm päeva järjest, iga päev tuli maksta 160.-). Noh ma ka ei osanud ju vastu vaielda kuna olin närvis kiisupoja pärast, et nii väike ja nii õrnake veel teine, ja juba haige. Lasin siis teha selle kuuri läbi, muutusi tervises kassil ei märganud, ikka turtsus edasi. Üks õhtu siis kiisukesel läks kõht lahti, järgmine päev ka veel oli lahti ja otsustasin ikka teda arstile näidata igaks juhuks. Panin siis kõigi soovitusel aja Õismäe Zoovetkeskusesse. Dr Lauri Siir siis vaatas kassi ja leidis, et kiisukesel on ülemiste hingamisteede viirus ja silmades põletik /kõhuga oli kõik korras õnneks, ussirohust oli lahti korraks lihtsalt/. Ma siis näitasin Veteksperdi raviraamatut  Dr Siir'ile ja tema näitas kohe seda Olga'le. Olga ütles et need rohud on eestis keelatud üldse, mida kassile teises kliinikus süstiti. Dr Siir määras kassile kohe ravi. Ravi mõjus ilusti ja nüüd on kõik korras. Aga Sonja'l on selja peal õlaliigeste juures naha all kaks väikest moodustist, mis Siir'i sõnul ei ole ohtlikud, aga võivad olla tekkinud nendest vasakutest rohtudest, mis kassile Veteksperdis manustati. Ma olin šokis lihtsalt! Kassile ei m'äärata õiget ravi, maksan hingehinda neile ja veel pärast nendest KEELATUD rohtudest veel mingid moodustised naha all!!!! Jube vihane olin ja olen siiani! Selline asi tuleb ära lõpetada seal. Kirjutan kaebuse arvatavasti nende peale, kui muud ei saa, siis vähemalt saan oma raha tagasi, mis mõttetult kulutasin seal. Loodan, et teised minu loost õpivad midagi, parem lähen teise linna otsa arstile, kus on head spetsialistid ja on veel odavam ka.....

Minu nõrkus on exotic'ud!

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Vetekspert Lasnamäel

Jätkulugu siis Veteksperdist Lasnamäel:
Nagu eelmises postituses lubasin, et kirjutan nende peale kaebuse, nii ma siis tegingi. Kirjutasin Toidu ja Veterinaarametile kaebuse selle kliiniku peale. Kirjeldasin siis ära täpselt oma avalduses, et kuidas kõik oli. Kuu aega hiljem tuli mulle e-mail'i peale vastus Toidu ja Veterinaarametilt, et Veteksperdi ühe arsti suhtes on alustatud väärteomenetlus ja et mulle hüvitatakse tekitatud kahju. Ja selgus kontrollkäigu tulemusel, et minu kassipojale süstitigi Eestis keelatud ravimeid. Ja et oma raha saan kätte kui pöördun Veteksperti. Läksin siis mina kohale üks päev sinna. Küsisin siis raha, võtsin ka väljatrükitud e-maili ka kaasa.  Mingisugune naisterahvas seal (vist mingi arst oli), keda ma ei olnud kordagi näinud, kargas mulle pehmelt öeldes kraesse, et mida ma üldse nõuan siin ja et nemad ei olnud teinud midagi ebaseaduslikku jne jne. Ma siis viisakalt seletasin, et ega mina ei ole spetsialist ja ei tea kas need rohud olid ebaseaduslikud. Sellepärast ma tegingi avalduse, et sellega tegeleksid spetsialistid, kes asja tunnevad. Tema siis vastu, et kassile süstiti soolvett naha alla üldse, ja see pole ebaseaduslik. Ma siis vastu suurte silmadega, et kas te süstisie soolvett kassile naha alla, see ju on üldse ohtlik!!!!???? See siis vastu hakkas hämama midagi mulle, et ei ei süstitud soolvett, et mingeid ravimeid ikkagi. Üldse selline käitumine seal pani mind imestama. Lõpuks sain siis mingisuguse raha tagasi sealt. Aga lubasin nende peale uue kaebuse esitada, et niisugune käitumine ei ole normaalne. Eks siis annan teada, mis sellest sai. Aga siiralt soovitan, kui keegi siiski käib selles kliinikus, üle kontrollida nende ravimeetodid!!!

Minu nõrkus on exotic'ud!

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Vetekspert Lasnamäel

Appi kui jube! Ise elan Pärnus ja õnneks nii hullu asja pole veel kuulnud. Loodame, et see asi saab seal korda. Vaesed loomad ja loomaomanikud, kes ei tea nii hästi asjadest ja kes pärast süüdistavad ennast, kui loomakesega midagi halvasti läheb või maksavad tühja.  Aga eks neid "Lihunike" ja liigkasu-võtjaid leidub kõikjal.

Thumbs up Thumbs down