1

Teema: Vabatahtlikuks Tallinnas?

Tere!

Kuna olen mõnda aega eesti suurimas armees (töötutearmees big_smile ) ja päris kõiki päevi ka ei tahaks niisama surnuks lüüa, tekkis mõte teha midagigi kasulikku. Kuna olen 2 aastat tagasi ühe väga sandis kiisupoja elu päästnud ning praeguseks taganud talle kvaliteetse elu ning ta on mulle ülimalt hinge pugenud, olengi mõelnud sellele, et võiks ka teiste kasside heaks midagi teha. Kuna aga elan korteris, siis kahjuks teisi kodu otsivaid kasse ei ole võimalik juurde võtta. Seoses sellega oleksingi huvitatud ehk mõned korrad nädalas (töötutel on niigi iga sent arvel, kuid transport nõuab oma osa) käia Tallinnas kuskil kasside varjupaigas, -turvakodus abis sealsetel töötajatel.

On Talinnas kuskil selline võimalus ka olemas?

Ise olen 25a noormee (väga suur kassisõber). Oman ka sõiduautot (vajadusel saaks linnapiires ka mõne "loomatranspordi" teha).

Olen avastanud ka seda, et nii mõnigi halva iseloomuga kass (kuri jms), on, ka omanike üllatuseks, minuga hästi läbi saanud smile

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Vabatahtlikuks Tallinnas?

Võid  võtta ühendust Kassiabiga! Olen käinud seal ise paar korda abis ja ma usun, et nad vajavad abilisi pidevalt. Lihtsamad ülesanded on lihtsalt kassidega mängimine ja rääkimine, et nad inimesega harjuksid, lisaks muidugi söögi pakkumine ja liivakastide puhastamine. Vilunumad ravisid ka haigeid kasse ning tegelesid pisikeste kassipoegade tervisehädadega. info@kassiabi.ee võid saata esimese e-maili ja küll nad juba sind edasi suunavad!

Vasta: Vabatahtlikuks Tallinnas?

Tere.
Kas oled juba Kassiabile kirjutanud ja endast märku andnud? Kui ei, siis tee seda kindlasti. Abi on alati tarvis. Isegi puude lõhkumise näol, kuna meie ruumid üsna kesklinna piires on ahiküttega. info@kassiabi.ee või tel 55571625

xxx