1

Teema: Kraapimispuu...

Ostsime uue kiisude kratsimispuu, õigemini selline kassimaja, kus on küünte teritamiseks selline puu..
Vana (mis katki läks) nad kasutasid, aga uus neile ei meeldi.
Oma küüsi teritavad diivanisse. hmm

Kas oskate öelda nippe, kuidas saada kasse kraapimispuud kasutama?;)

Thumbs up 0 Thumbs down

Vasta: Kraapimispuu...

Mina teen nii näiteks, et lähen ise ta maja juurde,istun sinna kõrvale maha ja hakkan kraapima.
Jester läheb jube kadedaks big_smile ja tuleb suure jooksuga ja hakkab ise kraapima ja mind käpaga eemale lükkama:D
Olen kuulnud ka ,et palderjani pannakse kraapimispuule, et kiisusi meelitada. wink

Thumbs up Thumbs down

Müüakse ka sellist asja nagu catnip, mis osadele kassidele väga meeldib, see on palderjani toimega aga ei mõjuta kuidagi kassi tervist. Ja tõesti nagu kalla82 ütleb võib täitsa ise kiisule ette näidata, samuti võib võtta tema käpakesed ja suruda sinna kraapimismaterjali sisse küüned, siis ta saab ise aru et mõnus on ja hakkab kraapima smile

4 Viimati muutis Hele (06.11.2010 20:11:29)

Ma soovitaks ka siis, kui kass kraapida tahab diivanit, ruttu viia ta kraapimispuu juurde ja millegi heaga siis premeerida smile
Oma kassile tutvustasime uut kraapimispuud mängu kaudu - meelitasime ta mänguasjaga käppapidi ülespoole turnima ja siis ta ise tundis kohe, et nii mõnus on küüsi hakata teritama.

Ja päris alguses oli meil üldse päris originaalne puupakk toas, kass teadis kohe, mis sellega peale hakata big_smile

Edu!

Thumbs up Thumbs down