1

Teema: Kassil peale ussirohu võtmist kõht lahti?

Nii lugu, siis järgmine: Nimelt eile nägin, et minu kahekuusel kiisupojal (Sonja'l) on kaka vedel ja verine, kõik eelnevad selle päeva kakad olid normaalsed. Öösel oli ta kakanud ühe vedela kaka ja ühe normaalse. Hommikul esimese asjana helistasin arstile (Õismäe Zoovetkeskusesse) ning tema küsis esimese asjana, kas mul kiisu on saanud hiljuti ussirohtu, mina siis vastasin, et jah on küll, et kolm päeva tagasi sai just, seepeale arst ütles, et arvatavasti kiisul on siis ussid ja et 10 päeva pärast uuesti anda ussirohtu. Täna on olnud nii, et üks kaka oli normaalne, nüüd jälle vedel just oli, aga verd kaka sees enam näha ei ole. Küsimused siis: Kas kellelgi on veel sellist asja olnud, et peale ussirohu andmist on kassil kõht lahti ja kaka verine? Kas peaksin ikkagi igaksjuhuks kassi näitama arstile? Kas peaksin igaksjuhuks jätma konservtoidud menüüst välja kuni kõht jälle korda saab? Kass sööb mul ainult Hill'si toitusid (konserv ja kuivtoit), joob ainult värsket vett (keedan selle läbi talle isegi) vahel saab keedetud kana ja kala. Isu on tal ikka hea, mängib ka samamoodi kui enne, ma ei tea mis teha. Mul kahju ei ole et temaga arsti juurde minna, kuna ma hoolin väga oma pisikesest, aga ma ei ole selle poolt, et joosta iga väikse asjaga arsti juurde, seda enam, et helistasin arstile. Ja veel vabandan, kui ei oleks pidanud selle probleemi jaoks eraldi teemat tegema, aga ma kammisin kõik siin läbi ja omastarust ei leidnud sama teemat kuskilt, muidu poleks ise kirjutama hakkanudki.

Ette tänades!

Minu nõrkus on exotic'ud!

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Kassil peale ussirohu võtmist kõht lahti?

tere jälle. keda huvitab, siis Sonjaga arstil käidud. Arst ütles et kõht oligi ussirohust lahti, sest muud põhjust ta ei näinud. Usse tal ka ei olnud, lihtsalt see rohi vist mõjus nii. Veel tuli välja, et Sonjal on silmades põletik ja ülemiste hingamisteede mingi viirus. Silmadele saime silmatilkasid (nüüd silmad korras ilusti), viiruse vastu saime antibiootikumi süsti ja kõhulahtisuse vastu mingit pro-kolan-i pastat. Täna käisime jälle arstil, kontrollis ja vaktsineerimas. Arst ütles, et kõik peaks nüüd korras olema, ja et silmad on selle tõu kohta isegi väga ilusad ja puhtad cool kõhulahtisus läks ka ilusti selle rohuga üle kohe ja täna vaktsineeriti kiisu ilusti ära ka. Nüüd kohe süda kergem, et ilusti vatsineeritud on kiisu smile

Thumbs up Thumbs down

Meil ka ikka juhtunud, et ussirohi lööb kõhu lahti, aga usse pole samuti kordagi olnud.
Oluline jälgida, kuidas kass ennast tunneb ja et ei tekiks vedelikupuudust.

http://devonrex.onepagefree.com/

nii tore, et keegi lõpuks vastab smile aga jah õnneks sain varem juba abi arstilt. ja seda jälgisin et kiisul ei teksiks vedelikupuudust. tegelikult ta mul koguaeg jõi-sõi korralikult, selle pärast ma väga paanikas ei olnudki. aga kuna veri oli väljaheites, siis ikkagi pöördusin arsti poole. õnneks kõik on korras nüüd. aitäh vastamast

Thumbs up Thumbs down

Tere, mul pole küll midagi niisugust ette tulnud muidu.
Nägudeni ja tervita Sonja´t! big_smile  wink

Villakud , Deegud ja Kassid! (L)

Thumbs up Thumbs down

Sonja tervitatud. Ja loodame, et ei tulegi wink nii kahju oli Sonjast, kui käisime mööda arste pidevalt ja ta oli haige. nii kui terveks sai hakkas kohe iseloomu näitama mulle- hambad ja küüned käivad koguaeg siia sinna. big_smile

Thumbs up Thumbs down

Kas ta siis on terve? Päris terve kass siis kui nii energiline.  big_smile   big_smile

Villakud , Deegud ja Kassid! (L)

Thumbs up Thumbs down

jah nüüd sonjal kõik korras, jookseb ja mängib smile varsti peame uuesti ussirohtu andma kuna ta lähme teisele vaktsineerimisele, loodan, et seekord kõik korda jääb ikka kõhuga. samas aga mul on veel pro kolan'i alles, et kui jälle kõhu lahti lööb, siis saab seda anda jälle smile

Thumbs up Thumbs down